9. listopadu

React Frontend Developer/ka

profiq s.r.o.
Ostrava – Poruba, Praha – Holešovice

přátelská atmosféra

Jsme úspěšná a rostoucí IT firma. Dodáváme agilní softwarové služby inovativním společnostem s progresivním tech-stackem. Naši zákazníci sídlí v Silicon Valley, Coloradu, Utahu, ale i v Evropě. Mezi ně patří Avast, GoodData, ForgeRock, Divvy a v minulosti Liferay a Sencha. Společně fungujeme jako mezinárodní tým z našich kanceláří v Ostravě, Praze, Novém Jičíně a slovenském Martině. Vyvíjíme produkty budoucnosti s celosvětovým dopadem. A navíc jsme sehraná parta.

Kolega Petr shrnul, proč bys měl/a číst dál:

1. React nebo JavaScript je Tvá krevní skupina
  2. Budeš u zrodu nové inovativní platební platformy
  3. Zažiješ spolupráci s unicorn start-up společností z USA

Nejsi si jistý/á? Ozvi se a sejdi se s námi. Máme i jiné projekty a stojíme o dlouhodobou spolupráci.

O projektu

Spolupracujeme s US unicorn start-up společností na vývoji nové platformy, která bezpečně spravuje platby, vytváří strategické rozpočty, eliminuje výkazy výdajů a sleduje všechny obchodní transakce v reálném čase.

• S námi budeš navrhovat, plánovat a implementovat nové funkce a vlastnosti zmíněné platformy
  • Pracujeme v malém týmu (5-10 lidí) složeného převážně ze software inženýrů
  • Vyvíjíme front-end mobilních a webových aplikací postavených na ReactJS a integraci s back-end službami přes GraphQL API
  • Budujeme platformu, kterou dlouhodobě vyvíjíme a rozšiřujeme
  • Nabízíme Ti otevřenou komunikaci a prostor pro nápady

Co bys měl/a mít a umět

• Zkušenost s vývojem v Reactu alespoň 2 roky
  • Nevyžadujeme, ale potěší dobrá znalost Redux
  • REST API nebo GraphQL API
  • Vyřešit komplexní problém, najít a opravit chyby
  • Angličtinu pro videokonference (2x týdně) nebo psaní s kolegy z USA (např. přes Slack)

Co Tě potěší

• Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
  • Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
  • Možnost cestovat do zahraničí
  • Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
  • Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
  • Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
  • K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, lekce angličtiny, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)
  • A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace

www.profiq.com, www.pracujprosiliconvalley.cz (Zaměstnavatel)
Studentská 6202/17, Ostrava – Poruba , Veletržní 924/14, Praha – Holešovice
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Bakalářské
Angličtina (Středně pokročilá)