24. září

Pomoc klientům v zahraničí

Europ Assistance s.r.o.
Olomouc, Praha – Nusle

smysluplná práce, která pomáhá

Europ Assistance – dceřinná společnost Generali České Pojišťovny. Na českém trhu asistenčních služeb slavíme v roce 2021 již 20.narozeniny a řadíme se mezi nejúspěšnější asistenční služby. Srdcem naší společnosti je oddělení OPERATIONS – početný tým koordinátorů, který klientům v nesnázích pomáhá řešit lehké i ty méně snadné životní situace.

JAK VYPADÁ PRÁCE U NÁS?

- Když ráno přijdeš, posadíš se mezi své kolegy a počkáš, až ti zazvoní telefon.
- Na jeho druhém konci bude někdo, kdo bude potřebovat tvou pomoc.
- Volajícího si pečlivě vyslechneš a ujistíš ho, že si se svou situací nemusí už lámat hlavu.
- Již v prvním hovoru nastíníš možné řešení a domluvíš si s volajícím další postup.
- Z rozsáhlé databáze našich dodavatelů zvolíš právě toho, kdo se Ti pro daný úkol nejlépe hodí.
- Domluvíš s ním veškeré detaily nutné k zajištění bezproblémové pomoci.
- Následně celou asistenci sleduješ až do jejího úspěšného konce.

Někdy nám to trvá chvíli, někdy nás však složitější situace potrápí – to od tebe vyžaduje schopnost rychlé koordinace a týmového ducha. Protože musíme být připraveni zajistit pomoc 24/7 pracujeme na směny.

K dispozici budeš mít moderní technologie, které ti pomohou všechny žádosti volajících vyřešit – propracované mapové systémy, zasmluvněnou síť dodavatelů a samozřejmě nástroj nejdůležitější – tvá sluchátka. Ty si můžeš po směně schovat do své vlastní skřínky, s kolegy si pak můžeš o všem možném popovídat v našem relax-roomu.

A taky je možnost se domluvit a využívat práci na home-office.

V JAKÝCH RŮZNÝCH SITUACÍCH SE NA NÁS ZÁKAZNÍCI OBRACEJÍ?

Kdykoliv když ….
Když se jim při cestování ztratí zavazadla - Když upadnou na lyžích a nevstanou - Když je překvapí tropická nemoc - Když si musí svůj pobyt prodloužit - Když potřebují zajistit sanitku - Když se potřebují dostat zpátky domů - když je žahne medúza - Když potřebují najít lékaře....

JAKÉ TO U NÁS VLASTNĚ JE?

• Jsme call centrum, ale nic neprodáváme a nenabízíme – jsme pomocnou rukou, nikoliv telemarketingem
• Neblázníme z množství informací – máme na to systém
• Nejsme v tom sami – vždy se můžeme opřít o parťáky a o kolegy z týmu
• I když je toho někdy moc, snažíme se neztrácet hlavu
• Sportujeme – v létě beach volejbal, v zimě hokej, někdy fotbálek, v suterénu máme vlastní fitko
• Inspirujeme se a relaxujeme – ať už v odpočinkové zóně, nebo v kině, kam spolu rádi chodíme.

JAKÝ BYS MĚL BÝT?

- Vnímavý, dokážeš pochopit, v jaké situaci se volající nachází
- Měl bys umět vidět souvislosti a nemalovat čerta na zeď
- Mělo by Ti to mluvit, stejně tak bys měl ale vědět, kdy je dobré umět naslouchat
- Máš selský rozum – v jednoduchosti je krása
- Umíš vzít za práci – pecivály nehledáme
- Jsi rozhodný – věci neodkládáš, posouváš je dál
- A umíš i vzít za jeden provaz – ve dvou až třech se to lépe táhne

Jestli Ti tohle všechno dává smysl a láká tě práce, která smysl má – napiš nám.
Poděl se s námi o to, co jsi dělal, co tě zajímá a proč chceš pracovat právě u nás.
Když připojíš jakoukoliv svou fotku, dokážeme si rychle spojit příběh s obličejem – to u nás moc funguje, protože lidé a jejich příběhy jsou u nás na prvním místě.

Těšíme se na Tebe !!!

Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby

Europ Assistance s.r.o. (Zaměstnavatel)
Dolní náměstí 109/29, Olomouc , Na Pankráci 1658/121, Praha – Nusle
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Angličtina (Středně pokročilá)