15. listopadu

CALZEDONIA - Asistent/ka prodeje - centrum Prahy

Calzedonia Group (CALPRA s.r.o.)
Praha – Staré Město

mladý, dynamický kolektiv

Je móda Vaším koníčkem? Tak vítejte mezi Calzedonia nadšenci ve světě, kde luxusní punčochové zboží a nádherné plavky mnoha barev a tvarů dokážou zalichotit každé ženě. Díky tomu si naše produkty zamilovaly miliony klientů po celém světě!

Hledáme asistenta/ku prodeje na plný úvazek!

Hýčkání zákazníků je pro nás v Calzedonia klíčem k úspěchu.

Ideálního kandidáta si tedy představujeme nějak takhle:

• Rád se usmívá a milé chování je pro něj samozřejmostí.
  • Umí zákazníkům naslouchat a splnit jim i to přání, které ještě ani nevyslovili.
  • Je pro něj důležité pracovat v dobře fungujícím týmu, kde se kolegové na sebe mohou navzájem spolehnout.
  • Chce si zdokonalovat svou angličtinu při každodenní komunikaci s turisty.

Zní to jako Vy? Pak se nám určitě ozvěte!

Čeká na Vás různorodá práce v čistém a příjemném prostředí s týmem lidí, kteří Vás podpoří. Všichni mají stejný cíl: nevtíravou péči o zákazníky a krásnou prodejnu. No a navíc, dobré výsledky prodejny se díky našemu prémiovému systému promítnou do mzdy každého z vás.

A proč byste měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?

• LÁSKA

Jsme společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony lidí po celém světě, například i Julia Roberts. My sami na ně nedáme dopustit!

• PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A RŮST

Budujeme vstřícné pracovní prostředí, které Vám dá mimo jiné i příležitost k profesnímu růstu.

• BENEFITY PODLE VAŠICH PREFERENCÍ

Po zkušební době si s námi začnete svobodně užívat různé benefity. Dáme Vám 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport (včetně „Multisportky“), vzdělávání, cestování a kulturu a je jen na Vás, co a kdy si vyberete.

• STRAVA NEJEN PRO DUŠI

Dostanete také stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/ den, což je průměrně 2000 Kč čistého měsíčně navíc. A to i při zkráceném úvazku!

• NAŠE PRODUKTY A SLEVY

Vybavíme Vás krásnými „kousky“ z našeho sortimentu. Což je takový pracovní, ale i nepracovní outfit. A když Vám to nebude stačit, můžete si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Calzedonii, ale i v Intimissimi a Tezenisu.

Zaujali jsme Vás?

Tak se nebojte nové práce a prostředí a pošlete nám životopis, všechno Vás naučíme na úvodním školení!

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce

Calzedonia Group (Zaměstnavatel)
Na příkopě 1047/17, Praha – Staré Město
Na dobu určitou
Vzdělání není podstatné
Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)