20. září

Automechanik SCANIA Strakonice

Scania Czech Republic s.r.o.
Strakonice – Strakonice I

40 000 – 55 000 Kč štědré benefity

Scania Czech Republic s.r.o., dceřiná společnost švédské firmy Scania CV AB je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů těžké nákladní techniky. Scania celosvětově zaměstnává více než 43 000 zaměstnanců a má výrobní závody v Evropě a Latinské Americe. Hlavní sídlo společnosti je v Sodertalje ve Švédsku. SCANIA CZECH REPUBLIC byla založena v roce 1994 a zásobuje český trh nákladními vozidly, autobusy a je také poskytovatelem servisních služeb. Scania Czech Republic společně se Scanií na Slovensku a Maďarsku vytvářejí středoevropský region (CER) - Sídlo Scania CER je situováno v Praze.

Hledáme nového kolegu, který má rád velká auta a chce odvádět profesionální práci automechanika pro prémiový servis na pozici Automechanik nákladních a užitkových vozidel pro naši provozovnu ve Strakonicích.

Nabízíme práci ve společnosti, kde zaměstnanci oceňují lidský přístup, možnost učit se novým věcem a podporu v dalším kariérním postupu.

• nadprůměrné a motivující finanční ohodnocení se zajímavou variabilní složkou
  • příležitost krátkodobých zahraničních stáží
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 200 Kč za směnu a balíček dalších benefitů pro zaměstnance (věrnostní program, příspěvky na sportovní aktivity s kartou Multisport, příspěvky na očkování a k různým životním událostem)
  • příjemná atmosféra na pracovišti, malý kolektiv a individuální přístup

Požadujeme:

• SOU obor Automechanik/Autoelektrikář/Autoklempíř/Autotronik nebo praxe v oboru
  • zkušenost s opravami nákladních nebo užitkových vozidel a paragraf 50 výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B a C výhodou
  • manuální zručnost, technické myšlení a zákaznicky orientovaný přístup

Pokud se o nás chcete dozvědět více, podívejte se, jak nás vidí naši zaměstnanci na https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2919234-scania-czech-republic-s-r-o

SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o. (Zaměstnavatel)
Heydukova 1286, Strakonice – Strakonice I
Plat: