4. října

Trenér/ka pro pobočkovou síť

Sberbank CZ, a.s.
Praha – Jinonice

lidský přístup ze strany firmy

Využijte příležitost pracovat v bance, v níž se neztratíte!

Do našeho malého týmu hledáme trenéra/trenérku pro pobočkovou síť. Osobnost, která má nadšení pro obchod a umí pro něho nadchnout nováčka, ale i kolegu, který už s námi ve Sberbank spolupracuje dále.

Co u nás Trenér dělá?

• Věnuje se přípravě a realizaci školení nováčků v pobočkové síti - systémy, produkty, komunikace s klientem apod.
  • Zodpovídá za kvalitu školených oblastí a provádí nového bankéře procesem adaptace.
  • Připravuje a realizuje interní tréninky a workshopy i pro stávající zaměstnance.
  • V dnešní době se vše odehrává online, proto trenér hledá cesty a způsoby, jak zachovat kontinuitu a kvalitu vzdělávání a rozvoje pobočkové sítě za pomocí online nástrojů.
  • Analyzuje vzdělávací potřeby pobočkové sítě.
  • Spolupracuje s produktovým oddělením při přípravě a realizace následných refresh produktových a procesních školení v pobočkové síti.

Co se Vám určitě bude hodit?

• Prodej je Vaše disciplína, sklízíte v něm úspěchy a umíte svůj obchodní um předat kolegům.
  • Přímý kontakt s klientem vnímáte jako základní kámen obchodního procesu, proto se mu nikdy nevyhýbáte.
  • Schopnost položit správnou otázku - tedy prodejní a komunikační dovednosti.
  • Máte zkušenosti s trenérstvím nebo lektorstvím a Vaše prezentační dovednosti by chtěl mít každý.
  • Pracujete s online nástroji vzdělávání - doba si to žádá.
  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz sk. B.

Na co se u nás můžete těšit?

• Novou výzvu, zkušenosti a možnost kariérně růst ve společnosti přátelského kolektivu.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci, kterou si řídíte Vy sami.
  • Příležitost předávat své zkušenosti a know-how kolegům.
  • Řadu benefitů jako jsou stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, příspěvek na penzijní pojištění, teambuildingové akce, 25 dní dovolené a k tomu navíc 5 dní osobní volna , Cafeterii, bankovní produkty za zvýhodněných podmínek, Seduo nabité rozvojovými online kurzy, slevy u našich partnerů jako je Volvo, Smarty a spoustu dalších.
  • Moderní pracovní prostředí na Waltrovce, po zapracování možnost občasné práce z domova.

Těšíme se na Vás

Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays

Sberbank CZ, a.s. (Zaměstnavatel)
U Trezorky 921/2, Praha – Jinonice
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)