30. srpna

Skladník/ice – expediční sklad Pohořelice

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Pohořelice

24 000 – 30 000 Kč profesní rozvoj

Jsme Gebauer a Griller (GG Group), mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl.

V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1500 za­měst­nanci, který se spe­cial­izuje výhradně na au­to­mo­tive. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Vaše pozice – co Vás u nás čeká?

* Nakládka a vykládka palet za pomoci vysokozdvižného vozíku a také systémového vozíku.
* Naskladňování a vyskladňování materiálu, při kterém budete používat scanner a program SAP.
* Spolupráce s dalšími kolegy či kolegyněmi, například s expedienty či ostatními skladníky.

Váš profil – koho hledáme?

* Máte řidičský průkaz jakékoliv skupiny.
* Umíte pracovat se smartphonem.
* Přistupujete k práci zodpovědně.
* Máte dobré organizační schopnosti.
* Zvládnete pracovat v třísměnném provozu.

Co nabízíme – na co se můžete těšit?

* Mzdu od 24.000,- Kč již od zaučení.
* Štědře placené dobrovolné přesčasy.
* Příspěvek na dojíždění až 150 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
* Stravenky v hodnotě 70,- Kč.
* Pět týdnů dovolené.
* Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5000,- Kč ročně (program Cafeterie), příspěvek na jazykové vzdělávání a mnohé další.
* Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
* Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- až 20.000,- Kč.
* Bezpečnos­tní obuv, pra­covní oděv s lo­gem GG a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozře­j­mostí.
* V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
* Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás?

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a dejte nám o sobě vědět. My se Vám do několika pracovních dní ozveme a již brzy se můžete stát členem týmu GG.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Průmyslová 1503, Pohořelice
Plat:
24 000 – 30 000 Kč
Na dobu určitou
Základní
Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)