4. listopadu

PRODEJCE PO TELEFONU S ÚSMĚVEM :-)

Alpha Supplies s.r.o.
České Budějovice – České Budějovice 6

22 000 – 44 000 Kč k dispozici je občerstvení

Ahoj, jmenuji se Lucka a s partou skvělých lidí už 7 let boříme mýty o Callcentrech! Šedé kukaně, otlačené uši od sluchátek, nestihnout si ani skočit na záchod? U NÁS NE!

Nejsem tu pro nikoho jen číslo, moje jméno i mě osobně zná i majitel firmy.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

Neboj! Nebudeš prodávat ponožky babičkám, ale naše vlastní, originální náplně do tiskáren pouze firmám, které je potřebují

Callscript (ten papír, který musíš číst od A do Z) u nás nehledej, věříme, že dokážeš prodat i bez něj

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

Praxe to není, důležitější je chuť do práce a to, že se nebojíš zvednout telefon a mluvit

Pokud máš tah na branku a umíš věci dotahovat do konce určitě se u nás najdeš

Každou objednávku zadáváš do systému, ale neboj, všemi deseti psát umět nemusíš

CO TI NABÍZÍME?

Fixním platem ve výši 22.000,- to nekončí, je jen na Tobě a tvých schopnostech jestli si díky provizím domů odneseš 25.000,- nebo 44.000,-

Do začátku pro Tebe máme nástupní bonus 10.000,-

U nás se na směny nejede a v pátek končíme už v JEDNU. Svátky a víkendy se v práci taky nepotkáme.

I já byla v tomto oboru začátečník, ale díky týmařům, kteří mě naučili efektivním prodejním metodám a byli tu pro mě i po zaškolení, jsem se dokázala kariérně posunout a tyto dveře jsou otevřené i pro Tebe.

Víme, jak může být práce vyčerpávající a proto tu pro Tebe máme každý den přísun ovoce a vitamínů.

Možnost zkráceného úvazku pro maminku, babičku i studenta.

JAK SE STÁT NAŠÍM KOLEGOU?

Těšíme se až Tě poznáme, proto stačí odpovědět na tento inzerát a my Ti zavoláme a pozveme Tě k nám na exkurzi.

Pokud se Ti nechce čekat, tak přijď rovnou, rádi si na Tebe uděláme čas a se vším Tě seznámíme.

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce

Alpha Supplies s.r.o. (Zaměstnavatel)
Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice – České Budějovice 6
Plat:
22 000 – 44 000 Kč
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Odborné vyučení bez maturity