30. srpna

Autoelektrikář/Automechanik pro nový servis Scania Kosmonosy

Scania Czech Republic s.r.o.
Kosmonosy

štědré benefity

Scania Czech Republic s.r.o., dceřiná společnost švédské firmy Scania CV AB je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů těžké nákladní techniky. Scania celosvětově zaměstnává více než 43 000 zaměstnanců a má výrobní závody v Evropě a Latinské Americe. Hlavní sídlo společnosti je v Sodertalje ve Švédsku. SCANIA CZECH REPUBLIC byla založena v roce 1994 a zásobuje český trh nákladními vozidly, autobusy a je také poskytovatelem servisních služeb. Scania Czech Republic společně se Scanií na Slovensku a Maďarsku vytvářejí středoevropský region (CER) - Sídlo Scania CER je situováno v Praze.

Pokud máte zájem pracovat v jednom z nejekologičtějších a nejmodernějších servisů ve střední Evropě, dejte nám o sobě vědět.

Hledáme nové kolegy či kolegyně, pro které bude radost odvádět profesionální práci v prémiovém servisu Scania.

Nabízíme:

• práci ve společnosti, kde zaměstnanci oceňují lidský přístup, možnost učit se novým věcem a podporu v dalším kariérním postupu
  • náborový bonus 27.000 Kč
  • motivující finanční ohodnocení se zajímavou variabilní složkou
  • možnost práce s nejnovějšími technologiemi (elektrická, hybridní, CNG vozidla apod.)
  • příležitost krátkodobých zahraničních stáží
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 200 Kč/směna a balíček dalších benefitů pro zaměstnance (věrnostní program, příspěvky na sportovní aktivity s kartou Multisport, příspěvky na očkování a k různým životním událostem)
  • příjemná atmosféra na pracovišti, malý kolektiv a individuální přístup

Požadujeme:

• SOU obor Automechanik/Autoelektrikář/Autotronik nebo praxe v oboru
  • vyhláška 50 výhodou
  • zkušenost s opravami nákladních, užitkových či elektrických vozidel výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B a C výhodou
  • manuální zručnost, technické myšlení a zákaznicky orientovaný přístup

Pokud se o nás chcete dozvědět více, podívejte se, jak nás vidí naši zaměstnanci na https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2919234-scania-czech-republic-s-r-o

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o. (Zaměstnavatel)
Kosmonosy
Na dobu neurčitou