31. srpna

Online Marketing Support

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Praha – Modřany

dynamické a inovativní prostředí

Dobrý den, jmenuji se Lenka a hledám nového člověka, který rozšíří naše marketingové řady. Vaší hlavní pracovní náplní bude obsluha interaktivního chatu na webu společnosti a pomoc s vytvářením marketingové komunikace. Za každým chatem se může skrývat obchodní příležitost. Hledám proto člověka, který bude dotazy a požadavky návštěvníků webu aktivně řešit a poskytovat informace o našich produktech a službách. Pozice je vhodná i pro marketingové začátečníky, zvlášť pokud chcete získat zkušenosti a uplatnit se ve velké mezinárodní firmě. Pokud umíte skvěle anglicky a baví vás komunikace se zákazníky, pak je tato pozice pro vás jako dělaná. Ozvěte se!

Co u nás budete dělat?

Podporovat online zákazníky prostřednictvím interaktivního chatu na webu 2N

Aktivně řešit požadavky návštěvníků webu s cílem přeměnit je v obchodní příležitost

Komunikovat se zahraničními zákazníky v anglickém jazyce

Pracovat s online chat systémem a interní zákaznickou databází

Spolupracovat s kolegy z marketingového oddělení

Podílet se na přípravě marketingových podkladů a jejich komunikaci

Co k tomu potřebujete?

Zkušenosti s marketingovou komunikací a prodejem výhodou (ne podmínkou)
Výbornou znalost anglického jazyka, úroveň C1 a vyšší (další jazyk výhodou)

Probíhající nebo ukončené studium vysoké nebo vyšší odborné školy (zaměření na ekonomii, techniku či marketingovou komunikaci výhodou)

Spolehlivost a organizovanost

Zájem o moderní technologie

Proč se Vám u nás bude líbit?

Ocitnete se v prostředí prosperující mezinárodní firmy, která je leadrem na trhu

Je tu výborný tým mladých lidí a otevřená komunikace

Nabízíme vhodnou startovací pozici pro kandidáty bez dlouhodobé praxe

Výše odměny bude závislá od vašeho výkonu (fixní část + motivační složka)

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Firemní akce

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (Zaměstnavatel)
Modřanská 621/72, Praha – Modřany
Vysokoškolské / univerzitní
Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)