10. června

Kreativní grafik do televizního businessu

FTV Prima, spol. s r.o.
Praha – Strašnice

Skupina Prima vypisuje výběrové řízení na pozici:

Pojmete velké množství různorodých úkolů a umíte je dotáhnout do konce?

Jste zvyklý jako grafik/grafička pracovat v týmu ostatních kolegů, kterým pomáháte plnit jejich potřeby?

Dokážete se zároveň samostatně rozhodovat?

Máte nové nápady a dokážete je prosadit?

Pokud jste si v duchu odpověděli na všechny otázky slovem "ano", tak hledáme možná právě Vás!

U nás se nudit nebudete, budete totiž:

· vytvářet prezentace pro jednotlivé klienty a televizní pořady,

· navrhovat zlepšení již existujících prezentací,

· spolupodílet se na marketingové strategii společnosti a tvorbě komunikačních témat,

· spolupracovat s ostatními odděleními společnosti jako jejich marketingová a grafická podpora.

Zaujmete nás pokud:

· můžete prokázat alespoň rok zkušeností na pozici grafika,

· máte kreativní myšlení, zaměření na detail,

· máte marketingové smýšlení a schopnost korektury textů,

· máte velmi dobrou znalost Power Pointu, Wordu, Excelu,

· disponujete dobrou znalostí Adobe Acrobat, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, software pro vytváření videí,

· jste proaktivní, pečlivý/á a samostatný/á.

Co Vám můžeme nabídnout?

· Práci v přátelském týmu obchodního oddělení,

· velkou míru kreativity a samostatnosti,

· zajímavé benefity,

· zázemím v novém a moderním sídle společnosti na Praze 10, ve Vinohradské ulici.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám prosím Váš životopis a ukázku práce, na kterou jste nejvíc pyšný/á. Bez ukázky práce nebo portfolia nemůžeme bohužel Vaše zkušenosti posoudit.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

TV Prima (Zaměstnavatel)
Vinohradská 3217/167, Praha – Strašnice