10. června

Přípravář/rozpočtář do obchodního úseku

PP 53, a.s.
Praha – Dolní Měcholupy

40 000 – 50 000 Kč

Do našeho týmu obchodníků přijmeme novou posilu na pozici přípraváře/rozpočtáře. Obsaď jednu z našich volných židlích na centrále v Dolních Měcholupech a staň se členem stavební firmy, která působí na českém stavebním trhu už přes 10 let.

Co by náš nový kolega měl zvládat

• Zpracování cenových nabídek a kalkulací.
  • Rozebrat položky v rozpočtu a rozumět tvorbě jednotkových cen.
  • Poradit si se svěřenými projekty, protože bude mít odpovědnost za jejich správnost.
  • Spolupracovat a komunikovat jak s členy obchodního týmu, tak i s investory, dodavateli.

Naše základní požadavky jsou

• SŠ vzdělání stavebního oboru s 1letou praxí, nebo VŠ vzdělání (praxe alespoň formou brigád).
  • Zkušenost s rozpočty a technickou dokumentací.
  • Přehled o cenách ve stavebnictví.
  • Perfektní znalost MS Office – zejména Excel (funkce).
  • Velká výhoda je práce s programy AutoCad, MS Project.
  • Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, analytické myšlení a dobrá práce v týmu.

Za to všechno ho odměníme

• Mzdou ve výši 40-50.000 dle dosavadních zkušeností.
  • Smlouvou na dobu určitou 2 roky (v případě vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou)
  • Finančními bonusy a prémiemi během roku (možnost dosáhnout na 13. plat).
  • Benefity ve formě: stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, notebooku, telefonu, multisport karty, příspěvku na vzdělávání, příspěvku na penzijní připojištění, firemních akcí, dobré kávy na pracovišti.

Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Pokud ses v tomto inzerátu našel a splňuješ naše požadavky, neváhej nám poslat životopis nebo LinkedIn profil. Když se nám i Ty budeš líbit, dostaneš pozvánku na pohovor v Dolních Měcholupech.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna

PP 53, a.s. (Zaměstnavatel)
Za zastávkou 373, Praha – Dolní Měcholupy
Plat: