10. června

Administrativa a personalistika - I BEZ PRAXE! #Ey1Et

INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Brno – Staré Brno

vlastní plánování směn

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Pracovní náplň:

Do našeho týmu hledáme komunikativní a spolehlivou posilu na pozici junior personální konzultant/ka. Pozice je vhodná například pro čerstvé absolventy, protože nevyžadujeme žádnou praxi. Důležité je mít chuť učit se něco nového, být komunikativní a nebát se řídit. Vše ostatní Tě rádi naučíme.

Místo výkonu práce: BRNO

A co bude Tvojí náplní práce?

- denní komunikace s uchazeči a vedení pohovorů
- komunikace s klienty
- práce s interními PC systémy - vytváření smluv, zpracování docházky a mzdy
- reportování vedení společnosti
- pravidelná účast na poradách a školeních

Nabízíme:

- práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
- profesní růst a rozvoj
- důkladné zaškolení
- odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
- velmi přátelské prostředí
- mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
- příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Firemní akce

O pozici

Kdo hledá:
INDEX NOSLUŠ s.r.o. (Personální agentura)
Místo pracoviště:
Bezručova 80/17, Brno – Staré Brno
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jdu odpovědět