1. června

Full Stack Developer (Node. js/ React)

Shopsys s.r.o.
Ostrava – Přívoz

Již 18 let vytváříme profesionální e-shopy na vlastní aplikaci Shopsys. Pečujeme o klienty jako Sconto, Emos, Bushman, Démos, Růžový Slon, B2B partner, OKAY aj. Kromě toho se věnujeme i vlastním projektům a právě na jeden z nich teď hledáme spolupachatele :) Jedná se o platformu (SaaS), která zjednodušuje a zabezpečuje online objednávkový proces. Tím zvyšuje konverzi a zároveň zpříjemňuje nákupní zážitek klienta.

Jak bude vypadat tvoje práce?

• Tvoje práce bude vidět – budeš pracovat na projektu, který bude implementován na předních českých e-shopech, z nichž některé mají tržby i v miliardách ročně a které navštěvují až stovky tisíc lidí měsíčně.
  • Podporujeme mód “work from anywhere”. Můžeš tedy využít zázemí našich kanceláří v Ostravě, v Pardubicích či v Žilině, nicméně to, jestli budeš pracovat z parku nebo ze svého balkonu, je jen na Tobě.
  • V rámci vývoje využíváme agilních metodik (Scrum + Kanban).
  • Naučíme Tě, co umíme, a rádi se necháme obohatit Tvými znalostmi, zkušenostmi i nápady.

S jakými technologiemi se na projektu potkáš a co bys měl znát?

• Nehledáme někoho, kdo bude mít 200 let praxe, ale měl bys umět pracovat s technologiemi, které zmiňujeme níže.
  • Základem frontendu je React.
  • Backend je vytvořen v Node.js a využívá služeb AWS (ApiGW, Lambda, S3, CloudFront, DynamoDb, SQS, ...).
  • Celá infrastruktura je definována kódem (Infrastructure as a Code). O deploy se stará CI server.
  • Testování je pro nás velmi důležitá součást práce. Před buildem tedy probíhá řada testů, ať už pomocí frameworku Jest, React testing library, nebo nástroje Cypress.

Co nabídneme my tobě?

• Odměnu nastavujeme férově a dle tvých znalostí a zkušeností.
  • Nebudeme tady vypisovat každou multisportku a podobné benefity, které sice máme, ale uvidíš je v každém inzerátu. Víme, že to stejně nebude ten důvod, proč se k nám přidáš. :)
  • Nabízíme smlouvu na HPP (na neurčito) nebo s námi můžeš spolupracovat na IČ.
  • Covid nám teď sice na chvíli vypálil rybník, ale hned, jak to zase půjde, podíváš se s námi na české i zahraniční konference a časem na nich můžeš i přednášet.

Pokud Tě práce na našem projektu zajímá, klidně se kdykoliv ozvi a můžeš si pokecat s naším CTO Petrem, který je připraven zodpovědět všechny Tvé dotazy. A neboj, profláklé otázky typu “Kde se vidíš za 5 let?” si necháme od cesty.

Dog-friendly office, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti

Shopsys s.r.o. (Zaměstnavatel)
Koksární 1096/10, Ostrava – Přívoz
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Angličtina (Základní)