17. září

Řidič VZV (m/ž) - Buštěhrad (35 hodin/týden)

Lidl Česká republika v.o.s.
Buštěhrad

32 600 – 36 167 Kč lidé oceňují práci v kolektivu

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Jako řidič vysokozdvižného vozíku budete zaskladňovat palety se zbožím do regálových systémů skladu.

Máte dotazy k získání práce v logistickém centru Buštěhrad? Potřebujete pomoc s přihlášením?
Zavolejte nám zdarma na linku 800 115 435

Pracovní náplň:

• samostatná práce ve skladu a manipulace se skladovou technikou
  • kontrola a příjem zboží od dodavatelů
  • zaskladňování a doplňování zboží

Váš profil:

• pozitivní vztah k manuální práci
  • k práci přistupujete zodpovědně, se zájmem a s nasazením
  • těšíte se dobrému zdraví (vyšší fyzická náročnost, částečně práce v chladu)
  • zkušenosti s manipulační technikou (VZV - retrak)
  • časová flexibilita Vám nedělá problém (ochota pracovat i o víkendech)

Nabízíme:

• smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 32 667 Kč, po 1. roce 33 833 Kč, po 2. roce 35 000 Kč a po 3 letech 36 167 Kč)
  • příplatek 50 Kč/hod ke mzdě za práci v úsecích ovoce/zelenina a mrazených potravin
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • zkrácené úvazky, díky kterým máte možnost se více věnovat rodině a svým blízkým
  • propracovaný systém zapracování
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Více informací na: https://kariera.lidl.cz/logisticke-centrum-bustehrad

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Lidl Česká republika v.o.s. (Zaměstnavatel)
Buštěhrad
Plat: