29. června

Junior Technolog / Technoložka

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Praha – Modřany

skloubení osobního a pracovního života

2N přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti. Náš kolega Jiří Hegar, vedoucí konstrukce a technologie ve 2N, právě hledá do týmu novou posilu. Tým má aktuálně jednoho výzkumného pracovníka, osm konstruktérů, jednoho technologa, jednoho zkušebního technika a dva stážisty. Mechanická konstrukce a strojírenská technologie jsou pro nás klíčové disciplíny ve vývoji. Snažíme se, aby naše výrobky byly nejen elegantní, odolné, praktické, ale také odzkoušené a zároveň i sériově vyrobitelné. Právě o poslední úkoly, snadnou sériovou vyrobitelnost a provádění interních zkoušek, se bude starat nový technolog/technoložka. Máme skvěle vybavenou zkušebnu pro IP a IK testování. Máme klimatickou a akustickou komoru a tři 3D tiskárny.

Co u nás budete dělat? 🚀

• Tvořit technologické postupy
  • Včas oponovat konstrukční řešení vývojových a zákaznických projektů, zejména z pohledu snadné sériové výroby a jednoduché montáže finálního produktu
  • Ve spolupráci se senior technologem navrhovat sériové technologie vývojových a zákaznických projektů
  • Navrhovat požadavky na výstupy technologických operací a kontrolu požadavků při sériové výrobě produktu
  • Realizovat technologické změny v ověřovacích sériích
  • Vzorovat díly u dodavatelů
  • Provádět interní zkoušky a navrhovat konstrukční a technologická zlepšení
  • Aktivně hledat technologické úspory současných produktů v sériové výrobě
  • Navrhovat a řešit technologické změny u produktů, které máme na trhu

Co k tomu potřebujete? 🦸🏼♀️🦸🏼♂️

• Samostatnost, zodpovědnost a dobré komunikační dovednosti
  • Znalost strojírenské technologie, nejlépe z oblasti vstřikování plastů, lití neželezných kovů a povrchových úprav. Vítány jsou znalosti z optiky a akustiky
  • Aktivní přístup, chuť věci zlepšovat a přicházet s nápady
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat i mimo ČR

Proč se Vám u nás bude líbit? 💙

• Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní firmy s unikátní firemní kulturou.
  • Budete pracovat se špičkovými technologiemi.
  • Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek).
  • Je tu výborný tým motivovaných lidí a otevřená komunikace.
  • Máme férové odměňování na základě vlastního i týmového výkonu.
  • Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, je tu zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek, kde mohou rodiče svěřit děti profesionální chůvě.

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní školka, Firemní akce, 13. plat

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (Zaměstnavatel)
Modřanská 621/72, Praha – Modřany
Práce na plný úvazek, Trainee programy
Angličtina (Středně pokročilá)