20. května

Junior Recruiter

GoodCall s.r.o.
Praha – Nové Město

zkušený a lidský management

Recruitment. To určitě neslyšíte poprvé. Tenhle obor je nyní důležitější než kdy dřív. GoodCall je společnost, která prosazuje moderní a zodpovědný přístup k náboru a mění svět recruitmentu k lepšímu. Budujeme nejinovativnější recruitment centrum ve střední Evropě. Spolupracujeme s pestrou paletou klientů - od startupů až po zavedené mezinárodní společnosti. Podívejte se na náš Facebook (@goodcallfortalent), Instagram (@goodcallcz), LinkedIn (GoodCall) nebo web (goodcall.eu). Nezávazně se nám ozvěte, pokud se chcete dozvědět něco, co jste tu nenašli.

O čem to celé je?

Recruiter v GoodCallu je člověk, který se na denní bázi

• stará o klienty (zprostředkovává jim vhodné uchazeče, je s nimi v pravidelném kontaktu, sděluje zpětnou vazbu z trhu, poskytuje konzultace v rámci svého oboru),
  • pečuje o kandidáty (vyhledává je, aktivně oslovuje, udržuje s nimi kontakt, realizuje online či offline pohovory, provází je výběrovými řízeními, dává doporučení, zjišťuje a sděluje zpětnou vazbu),
  • pracuje s interní databází (dbá na kvalitu dat, pracuje s analytikami, dobře se orientuje v různých funkcionalitách).

V týmu obvykle není sám, ale spolupracuje v tandemu s Talent Sourcerem.

Koho hledáme?

• Člověka s předchozí zkušeností s recruitmentem či sourcingem.
  • Někoho s chutí se v těchto oblastech i nadále rozvíjet.
  • Osobnost, která má komunikační dovednosti na vysoké úrovni, analytické uvažování, orientaci na cíl a na zákazníka, podnikavého ducha, empatii a houževnatost.

Mimochodem, angličtina na velmi dobré úrovni je nutností, další jazyky mohou být výhodou.

Proč nás práce v GoodCallu baví a mohla by i Vás? Nabízíme:

• Práci ve firmě, kde můžete aktivně ovlivňovat veškeré dění.
  • Podporu nejen ze strany managementu a kolegů, ale také dedikovaného Head of Talent Sourcing, Marketing týmu a People Care týmu.
  • Investice do Vašeho dalšího rozvoje (prostřednictvím kurzů sesterské Recruitment Academy, interních programů i ad hoc školení a úzké spolupráci napříč týmem i firmou).
  • Aktivní podporu inovací, práci s technologiemi, důraz na dobré mezilidské vztahy.
  • Možnost se kromě své práce realizovat i v některé z dalších oblastí - v rámci specifických projektů (pro klienty např. organizujeme tematická setkávání, natáčíme podcast, realizujeme outplacementové programy) nebo coby konzultant sesterské neziskové společnosti Genixa, případně jako člen interní Social Committee a v mnohých dalších.
  • Společné - společenské - akce a projekty napříč žánry (sport, kultura aj.).
  • Příjemné kanceláře na adrese Václavské náměstí 1 (když pandemická situace dovoluje) a flexibilní možnosti nastavení spolupráce k všestranné spokojenosti (to jsme uměli už před pandemií).
  • Možnost si vybrat, zda chcete pracovat s vlastním notebookem a/nebo telefonem, a mít to kompenzováno formou flexi passů, nebo dáváte přednost firemním.
  • Neotřelé benefity (měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech, volno navíc při speciálních životních událostech aj.) i ty klasičtější (multisport karta apod.).

GoodCall s.r.o. (Personální agentura)
Václavské náměstí 846/1, Praha – Nové Město
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Trainee programy
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo), Dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)