14. června

Senior JAVA vývojář/vývojářka - IP Audio

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Praha – Modřany

prostor pro vlastní nápady

Kolega Pavel Kopecký má ve 2N na starost vývoj softwaru pro IP audio systém a VoIP platformu, která je integrovaná do naší cloudové služby My2N. IP Audio systém, který vyvíjíme ve spolupráci s naší mateřskou společností Axis, poskytuje našim zákazníkům možnost spravovat a distribuovat audio obsah přes internet po celém světě. Obě platformy neustále vylepšujeme za pomoci posledních technologických trendů s důrazem na kvalitu a uživatelskou přívětivost. Při vývoji používáme nejnovější nástroje a metodiky jako je agilní vývoj a za použití nástrojů jako JIRA, GitLab CI nebo GIT. Aktuálně hledá Pavel do týmu zkušeného vývojáře/vývojářku, který/která programuje v jazyce Java na denní bázi a dokáže samostatně naprogramovat cokoliv za použití jeho vlastních nápadů, a který/která se bude aktivně podílet nejen na samotném vývoji, ale také na analýze nových vlastností obou softwarových platforem.

Co u nás budete dělat

Vývoj produktu Axis Audio Manager – serverové řešení pro online audio streaming a hromadnou správu koncových audio zařízení (mohou být tisíce v jedné instalaci)

Budete pracovat v českém týmu, ale na mezinárodním projektu – Axis Audio Manager je vyvíjen v Praze. Jelikož ale tento produkt slouží ke správě audio produktů, které jsou vyvíjeny ve Švédsku

Budete spolupracovat na vývoji komplexních projektů s řadou dalších kolegů – testery, týmem UX a dalšími

Co k tomu potřebujete

Znalost programovacích jazyků (JAVA (Java 7, nebo 8); C/C++ výhodou)

Znalost návrhu API, DB PostgreSQL

Znalost síťových protokolů na programátorské úrovni výhodou (TCP/IP komunikace)

Znalost Spring a Hibernate frameworku (výhodou)

Anglický jazyk na komunikativní úrovni (spolupracujeme s kolegy ze Švédska)

Výhodou zkušenosti s FE, SIP/RTP protokoly, AWS, Docker, Kubernetes

Proč se Vám u nás bude líbit

Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní firmy s unikátní firemní kulturou

Budete pracovat se špičkovými technologiemi, které se používají po celém světě

Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)

Je tu výborný tým mladých lidí a otevřená komunikace

Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti našich zaměstnanců

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Firemní akce

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (Zaměstnavatel)
Modřanská 621/72, Praha – Modřany
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)