4. května

Stavební mistr/junior stavbyvedoucí BD Pergamenka-Holešovice

PP 53, a.s.
Praha – Holešovice

38 000 – 50 000 Kč

Zakládáme si na kvalitě a profesionálním přístupu. Jsme společnost, která se na českém stavebním trhu pohybuje přes 10 let. Za tu dobu jsme vytvořili několik skvěle sehraných týmů, kterým jde práce pěkně od ruky.

Není Ti práce v terénu cizí? Na naše stavby BD Pergamenka objekty A a C sháníme posily do výroby! Novinky a více informací k objektu A můžete vidět na našich stránkách: https://pp53.cz/?aktualni-projekty.

Připojte se k jednomu z našich týmů. Ukaž, že jsi opravdový mistr svého oboru!

Jaké budou Tvé denní úkoly:

Koordinace subdodavatelů na stavbách.
Kontrola kvality práce subdodavatelů.
Dohled nad postupem práce.
Zabezpečení chodu dodávek materiálu.
Dodržování BOZP na pracovišti.

Co po Tobě chceme po profesní stránce:

Minimálně vystudovaná SŠ zaměřená na stavebnictví
1 rok praxe na pozici stavební technik/mistr.
Přímá zkušenost s výstavbou v pozemním stavitelství je velká výhoda.
Znalost práce s MS Office, zejména Excel, protože ho budeš potřebovat k denním úkolům.
Velkou výhodou je, pokud máš přímou zkušenost s monolitickými, železobetonovými konstrukcemi.

Co se Ti bude hodit po lidské stránce:

Komunikativnost a dobré organizační schopnosti.
Zodpovědnost a spolehlivost.
Pečlivost a ochota přijímat odpovědnost.

Co za to nabízíme:

Nástupní mzdu 38-50.000 (dle Tvého vzdělání a pracovních zkušeností).
Smlouva na dobu určitou 2 roky (s možností v průběhu těchto 2 let usilovat o prodloužení na dobu neurčitou).
Finanční bonusy a prémie během roku, 13. plat (v případě dobrých hospodářských výsledků společnosti).
Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, multisport karta - dobrovolná, příspěvek na penzijní pojištění - po 3 měsících zk. doby, 25 dnů dovolené, mobil, notebook, možnost vzdělávat se v oboru, zajímavé firemní akce a večírky).

Je tohle to pravé, co od svého budoucího zaměstnavatele očekáváte? Zašli nám svůj životopis, nebo profil na LinkedInu a my posoudíme, zda bys mohl dobře zapadnout do jednoho z našich výrobních týmů!

Podívej se i na naše hodnocení na Atmoskopu, nebo sleduj novinky na našich sociálních sítích.

Zdraví tým PP 53!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna

PP 53, a.s. (Zaměstnavatel)
U Pergamenky 1455/11, Praha – Holešovice
Plat:
38 000 – 50 000 Kč
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu určitou
Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Čeština (Pokročilá)