3. května

Technik (Údržba)

Euro Pool System CZ s.r.o.
Olomouc – Slavonín

My v Euro Pool System se společně zasazuje o snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů pro ovoce, zeleninu, masné výrobky a jiné, tím, že poskytujeme profesionální servis pronájmu vratných přepravek pro tyto výrobky významným potravinářským řetězcům celé Evropy jako je třeba společnost Tesco, Kaufland, Globus, Albert nebo Rohlik.cz. Věříme tak, že budoucnost je právě v tomto inovativním přístupu a ohleduplnosti k přírodě. Přidejte se k nám a buďte také hrdými hybateli takové změny :) Naše společnost je navíc stabilním zaměstnavatel i v době Covidové pandemie. Staráme se především o zdraví a ochranu našich zaměstnanů a dodržujeme všechna bezpečností a hygienická opatření.

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme do naší pobočky u Olomouce zkušeného mistra údržby s technickým vzděláním a platnou el. vyhláškou č.50/min. §6, který bude působit na samostatné pozici a zabezpečí tak po technické stránce chod celého skladu včetně zajištění běhu mycí linky.

Popis:

· Zabezpečení preventivní a operativní údržby strojů, zařízení a budovy

· Odpovědnost za technické revize

· Poptávka a objednávka nových náhradních dílů a služeb s tím souvisejících

· Dohled nad dodržováním bezpečnosti práce

· Denní směny v režimu po-pá

· Placená technická podpora pro případné poruchy mimo pracovní dobu

Znalosti a dovednosti:

· Technické vzdělání

· Zkušenost s údržbou strojů, výrobních linek a výrobní haly aj.

· Zkušenosti s PLC a frekvenčními měniči.

· Vyhláška č.50/§6

· Praktickou znalost MS Office (Word, Excel)

· Výborná znalost českého jazyka

· Schopnost číst v angličtině technickou dokumentaci

· Výhodou je znalost úpravy vody, opravy čerpadel, svařování, hydrauliky a senzorové techniky

· Samostatnost, fyzická zdatnost a manuální zručnost

Co nabízíme?

· Fajn atmosféru v prostředí menšího týmu

· Férová mzda a HPP

. Bonus za technickou podporu 11.000 Kč měsíčně

· 12.000,- Kč za rok v benefitním systému Cafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)

· 5 týdnů dovolené

· 100 Kč stravenky (v papírově formě nebo formou Gastro Pass Card od Sodexa)

· Každé 3 měsíce poukázka na masáž

· Nadstandartní příplatky za práci přesčas

· Odměnu za doporučení nového kolegy do týmu

· Káva a čaj na pracovišti zdarma

Místo výkonu práce: Technology Park Olomouc, Hala G2; Na Statkách 581, 783 01 Slavonín – NUTNOST VLASTNÍ DOPRAVY!

Nástup: ihned

Euro Pool System CZ s.r.o. (Zaměstnavatel)
Olomouc – Slavonín
Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)