3. května

STROJNÍK - náborový příspěvek

OHL ŽS, a.s.
Brno – Maloměřice

35 000 – 50 000 Kč

OHL ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků. Divize Železnice hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici:

STROJNÍK - obsluha zemních a příbuzných strojů - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Hledáme zaměstnance na obsluhu buldozeru, grejdru a válce. Stroje mají zabudovaný systém navádění řízení prostřednictvím modulu GPS.

Chcete se o naší společnosti dozvědět více, nahlédnout do zákulisí a dozvědět se více o našich projektech, stavbách,volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách.

A co Vám za práci u nás můžeme nabídnout? Myslíme, že toho není úplně málo a doufáme, že dočtete až do konce a že Vás naše nabídka zaujme natolik, že se rozhodnete zaslat nám Váš životopis.

Nabízíme:

• náborový příspěvek ve výši jedné mzdy navíc
  • cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
  • zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion)
  • dále Vám nabízíme dopravu do práce a zpět na naše náklady, pokud budete využívat prostředků hromadné dopravy (vlak, autobus…)
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • máme vlastní rekreační zařízení, které můžete využít za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění

Není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:

• když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít náš preventivní onkologický program
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.

Dále nabízíme:

• velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • tvrdou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny každý měsíc
  • každoročně vyhlašujeme v divadle nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění mohou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny.
  • dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit.
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
  • pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností dalšího rozvoje

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

OHL ŽS, a.s., divize Železnice (Zaměstnavatel)
Kulkova 941/14, Brno – Maloměřice
Plat: