3. května

Přípravář

VEXTA a.s.
Štěpánov – Moravská Huzová

Jste technický typ, zajímáte se o moderní styly bydlení a rádi byste se seznámili s novými technologiemi ve výstavbě?

Společnost VEXTA pomáhá lidem k lepšímu bydlení realizací moderních dřevostaveb. V současné době hledáme do našeho týmu schopného a výkonného člověka na pozici:

Přípravář divize DŘEVOSTAVEB

· Dokážete si představit odpovědnost za správnou a pečlivou přípravu několika staveb rodinných domů současně?

· Preferujete práci u počítače a rádi počítáte a jste připraveni převzít odpovědnost za tvorbu podrobného položkového rozpočtu?

· Zvládnete komunikovat se subdodavateli, koordinovat dodávky materiálů a prací?

· Máte zájem a chuť podílet se na růstu naší divize dřevostaveb?

Výsledkem Vaší práce bude pečlivě a v termínu připravená zakázka do výroby.

Právě Vás uvítáme v nové kanceláři naší moravské pobočky v Moravské Huzové, Štěpánov:

- máte stavební vzdělání nebo obrovské nadšení pro stavebnictví a moderní styly bydlení

- jste ochotný/á se stále učit a pracovat na sobě.

Pokud Vás výše uvedené zaujalo, máte šanci stát se součástí významného dodavatele dřevostaveb a budete mít možnost ovlivnit další rozvoj. V současné době patříme mezi 10 nejvýznamnějších dodavatelů dřevostaveb v ČR a máme ambici být jedni z nejlepších. Spolehlivost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

VEXTA a.s. (Zaměstnavatel)
Štěpánov – Moravská Huzová
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)