31. května

Team Coordinator (part-time)

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Praha – Modřany

skloubení osobního a pracovního života

Dobrý den, jmenuji se Radim Girgaš a ve 2N mám na starosti oddělení softwaru, které zahrnuje vývoj softwaru pro dveřní a výtahové komunikátory, docházkové a přístupové systémy nebo odpovídací jednotky. Na tyto produkty jsou pak následně navázané naše cloudové služby, mobilní i desktopové aplikace a další. Naše zařízení patří k nejlepším ve své třídě a prodávají se po celém světě jako součást komplexních přístupových, zabezpečovacích nebo home automation systémů. Jsou výjimečné svou kvalitou a funkcemi, které neustále zlepšujeme. Průběžně sledujeme technologické trendy - do vývoje jsme adoptovali agilní metodiky vývoje a používáme nástroje jako např. GIT, JIRA nebo GitLab CI. Software vyvíjíme pro několik platforem a součástí je i automatické testování. Hledám nové lidi, které zajímá oblast vývoje výtahových bran a komunikátorů, stále je baví učit se nové věci, a chtějí získávat nové zkušenosti od ostatních kolegů.

Co u nás budete dělat

Podpora týmu vyvíjejícího SW pro výtahové brány a komunikátory, řešení operativních úkolů zejména pro OEM zákazníky

Podpůrné práce - příprava testovacích prostředí, stahování dat z testovacího polygonu apod.

Drobnější úpravy SW pod dohledem zkušenějších kolegů

Budete součástí týmu vyvíjejícího komplexní projekty, propojující výtahové systémy s cloudovými službami

Co k tomu potřebujete

Nutné být studentem VŠ (ideálně zaměření elektro/telco/IT)

Komunikační schopnosti, schopnost převzít úkol a dotáhnout jeho řešení

Znalost ERP systémů výhodou

Základní znalost programovacího jazyka C/C++ výhodou

Nadšení pro hledání nových cest a řešení

Anglický jazyk min. na úrovni čtení dokumentace

Proč se Vám u nás bude líbit

Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní evropské firmy s unikátní firemní kulturou

Budete pracovat se špičkovými technologiemi, které se používají po celém světě

Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)

Je tu výborný tým mladých lidí a otevřená komunikace

Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti našich zaměstnanců

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Firemní akce

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (Zaměstnavatel)
Modřanská 621/72, Praha – Modřany
Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže, Trainee programy
Dohoda o pracovní činnosti (dpč), Jiné
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)