8. dubna

Technical Engineer

Huawei Technologies (Czech) s.r.o.
Praha – Michle

About us: Founded in 1988, Huawei Technologies is one of the fastest growing telecommunication and network solutions providers in the world. It is one of the worldwide leading suppliers in the field of Broadband Network (NGN, DSL, MSAN), Mobile Network (GSM/GPRS, UMTS, CDMA), Optical Network, Data Communication, Software and Applications (Intelligent Network). Huawei Technologies experienced a fast growth in the last decade with offices in more than 50 countries in the world and supplied its diversified products and solutions to more than 60 countries including UK, Germany, Spain, France, USA, Russia, Brazil, Peru, Egypt, South Korea, Australia, Thailand and China, etc. We sincerely invite professionals who have rich working experience in IT/Telecom companies to join us and develop together with Huawei. For further information, please visit us now at http://www.huawei.com

Huawei Technologies Česká republika

V České republice působí Huawei od roku 2004 a za tu dobu se stala klíčovým partnerem operátorů T-Mobile i Vodafone v oblastech mobilní infrastruktury, širokopásmových optických i přístupových sítí, inteligentních sítí nové generace i profesionálních služeb včetně outsourcingu provozu sítě. Huawei rovněž rozvíjí aktivity v oblasti datových a komunikačních technologiích pro podnikový a státní sektor prostřednictvím divize Enterprise a prostřednictvím divize Terminálů komunikačních zařízení pro koncové zákazníky. Jedná se především o chytré mobilní telefony, tablety a širokopásmové datové modemy. Více informací na www.huawei.com.

Popis pracovní pozice:

Pozice je určená pro absolventy technických vysokých škol, kteří mají chuť se rozvíjet. Začneš na pozici juniorního technika a postupně se vypracuješ na senior inženýra, projektového manažera, síťového architekta nebo obchodního manažera se zaměřením na bezdrátové (5G) sítě, IT (servery a úložiště), datové sítě (Datacom, Fiber Optical, Access, Microwave) nebo aplikace & software (BSS a OSS).

Co musíš splňovat:

  • Pracovní zkušenosti mít nemusíš, sami si tě zaškolíme.
  • Vítáme čerstvé absolventy ale i ty, kteří dokončili studium před 2-3 roky

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • bonusový systém Cafeteria
  • stravenky
  • 3 Sick – days
  • zvýhodněný tarif pro rodinu

Benefity

Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

O pozici

Kdo hledá:
Huawei Technologies (Czech) s.r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Bakalářské
Doporučené jazyky:
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Jdu odpovědět