8. dubna

Prodavač/ka - aranžérka Humanic, Ostrava Avion Shopping Park

HUMANIC CZ spol. s r.o.
Ostrava – Zábřeh

18 700 – 21 700 Kč slušné a férové jednání

S více než 300 působišti v devíti evropských zemích patří náš koncern k největším a nejúspěšnějším obchodním firmám s obuví v Evropě.

Hledáme prodavačku - aranžérku

Mzda až 21700Kč

Úvazek 35h týdně včetně 2 sobot a nedělí v měsíci

Rádi komunikujete s lidmi a děsí Vás stereotyp? Baví Vás móda a máte cit pro vizuální stránku obchodu? Nechcete kvůli práci přijít o svůj osobní život? Podívejte se na naši nabídku a staňte se součástí kolektivu HUMANIC!

Nástup: ihned po uvolnění vládních opatření - otevření maloobchodu

Náplň práce na této pozici:

  • Komunikace se zákazníky
  • poradenství při výběru zboží
  • proaktivní prodej
  • práce se zbožím
  • plnění stanovených cílů prodejny
  • aranžování celé prodejny dle pokynů společnosti
  • úzká spolupráce s oddělením Visual Merchandisingu

Co by Vám nemělo chybět:

  • samostatnost, flexibilita
  • umění komunikace se zákazníky
  • zájem o módu
  • zkušenosti a cit pro vizuální stránku obchodu

Proč zrovna k nám:

  • U nás nepřijdete o svůj osobní život – jsme jeden z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v oblasti skloubení osobního a pracovního života
  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti – boty nás živí už více než 140 let
  • moderní pracovní prostředí v oblasti módy – jako první víte, co se bude nosit
  • Zajištění maximálního profesního rozvoje v oblasti prodejních dovedností a komunikace se zákazníkem – možnost karierního růstu
  • a hlavně - MILUJEME BOTY

Nabízíme:

  • příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • motivační prémiový řád – až 2000,-/měs. - úspěch pobočky umíme ocenit
  • 5 týdnů dovolené
  • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 100,- za odpracovanou směnu
  • zaměstnanecké poukázky v hodnotě 4600,-/rok na nákup zboží po uplynutí zkušební doby
  • slevy na zboží
  • pravidelné soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny

Zašlete nám svůj životopis, nebo se nám přijďte představit osobně na prodejnu. Těšíme se na Vás.

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení

O pozici

Kdo hledá:
HUMANIC CZ spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Rudná 3114/114, Ostrava – Zábřeh
Plat:
18 700 – 21 700 Kč
Typ úvazku:
Práce na zkrácený úvazek
Délka úvazku:
Na dobu neurčitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Doporučené jazyky:
Čeština (Pokročilá)
Jdu odpovědět