3. května

Geodet

OHL ŽS, a.s.
Brno – Veveří

30 000 – 33 000 Kč

OHL ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.

Potřebujeme právě Vás, vystudovaného stavaře se zaměřením na geodézii, ochotného zapojit se do týmové práce a rozvíjet své dovednosti při výstavbě významných železničních staveb.

Co Vás čeká:

• měření a zpracování zakázek zejména v inženýrské geodézii v terénu i kanceláři
  • geodetické práce převážně na liniových stavbách
  • práce s robotickými stanicemi a GNSS aparaturami
  • výpočty a zpracování v SW Groma, Kokeš, Microstation, Trimble Business Center

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• SŠ vzdělání v oboru geodézie
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • flexibilitu, zodpovědnost a samostatnost
  • ochotu cestovat
  • znalost geodetických programů Groma, Kokeš, Microstation výhodou, ne podmínkou
  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • pozice vhodná i pro absolventy

Co vám můžeme nabídnout:

Pokud se chcete o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci, prohlédněte si náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

A za Vaši práci nabízíme:

• 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak i pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na životní pojištění
  • když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologické prohlídky zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny.
  • vyplácíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit.
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně

Místo výkonu práce:

• železniční stavby v rámci ČR

Nástup:

• 1.6.2021, případně dle dohody

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

OHL ŽS, a.s., divize Železnice (Zaměstnavatel)
Burešova 938/17, Brno – Veveří
Plat: