3. května

Administrativní pracovník ve skladu

Euro Pool System CZ s.r.o.
Úžice

My v Euro Pool System se společně zasazuje o snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů pro ovoce, zeleninu, masné výrobky a jiné, tím, že poskytujeme profesionální servis pronájmu vratných přepravek pro tyto výrobky významným potravinářským řetězcům celé Evropy jako je třeba společnost Tesco, Kaufland, Globus, Albert nebo Rohlik.cz. Věříme tak, že budoucnost je právě v tomto inovativním přístupu a ohleduplnosti k přírodě. Přidejte se k nám a buďte také hrdými hybateli takové změny :) Naše společnost je navíc stabilním zaměstnavatel i v době Covidové pandemie. Staráme se především o zdraví a ochranu našich zaměstnanů a dodržujeme všechna bezpečností a hygienická opatření.

Koho hledáme?
Chcete mít stabilní zaměstnání, super příjem a pracovní benefity? Jste samostatný/á a práce na počítači vám nedělá problém? Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Skladový administrátor/ka do logistického skladu pro nepřetržitý provoz.
I v této době je pro nás zdraví na prvním místě a vytvořili jsme pro Vás zcela bezpečné pracoviště. Nemusíte se tedy bát, že byste při komunikaci s okolím přišli do přímého kontaktu. Budou Vás chránit skla spolu s mikrofony pro snadnou komunikaci s řidiči, roušky, dezinfekční gely, vitamíny a pravidelný úklid prostor jsou také samozřejmostí :)
Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat!

Požadavky na kandidáta:

- Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost MS Excel
- Komunikativní český/slovenský jazyk
- Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu (noční, denní, víkendy a svátky)

Co bude vaší náplní práce?
- Komunikovat s přijíždějícími řidiči a registrovat je do interních systémů v PC
- Evidovat veškerý pohyb materiálu u nás na skladě
- Komunikovat s našimi zákazníky, obchodními jednotkami a dodavateli

Co Vám nabízíme?
- Po zapracování měsíční čistý příjem až 25.000 Kč
- Benefitní systém Cafeterie 12.000 Kč/rok (1.000 Kč/měsíc)
- Nadstandartní příplatky za práci v noci a přesčas
- 5 týdnů dovolené
- Zdarma podnikový autobus ze širokého okolí
- 100 Kč stravenka za každých 8h v práci (výběr z papírové stravenky nebo elektronické karty)
- 1x za čtvrt roku prací gel zdarma
- Firemní akce
- Odměnu za doporučení nového zaměstnance

Informace o náboru
Místo výkonu práce: Úžice (Prologis Park Úžice, Úžice 267)

Nástup: ihned

Pracovní doba: 37,5h nerovnoměrně rozložená v nepřetržitém provozu

Délka pracovního poměru: 1 rok

Euro Pool System CZ s.r.o. (Zaměstnavatel)
Úžice
Na dobu určitou
Čeština (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)