23. února

Vedení nové Expediční Střední On-line školy

www.scio.cz, s.r.o.
Praha – Karlín

58 500 – 65 000 Kč rodinná atmosféra

Usilujeme o lepší svět. Práce u nás má smysl. Budujeme síť ScioŠkol, vzděláváme děti pro budoucnost. Pomáháme žákům a studentům ve studiu, připravujeme přijímací zkoušky pro vysoké školy, pomáháme všem školám.

Chcete být součástí revoluce ve vzdělávání?

Řada z nás už dávno nechodí do práce od pondělí do pátku od osmi do pěti. Proč to chceme po našich dětech?

Od září 2021 otevíráme Expediční Střední školu. Studenti se budou tři týdny učit doma prostřednictvím on-line nástrojů a videohovorů ve spolupráci s našimi průvodci a týden stráví off-line na expedici. Jednou vyrazí na farmu, jindy do hor, bez internetu, bez rodičů, učit se o světě mimo obrazovky.

Letos na stejném principu vznikla naše základní Expediční škola viz https://expedicni.scioskola.cz/.

Pokud se vám taková škola líbí a chtěl/a byste ji s námi vytvořit, jste na správném místě!

Hledáme vedení školy tzn. ředitele/ku a zástupce/kyni
Pedagogická kvalifikace ani praxe ve školství nejsou podmínkou. Na zkušenostech s prací s dětmi naopak trváme. Nejlépe se mezi nás hodí lidé zvídaví, učenliví a optimističtí. Trpěliví, aktivní a zodpovědní. Lidé s rozvinutým morálním citem a zdravou sebedůvěrou. Naši kolegové by zkrátka měli být takoví, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Co nabízíme

• Skvělou, smysluplnou, ale i vyčerpávající práci.
  • Velkou důvěru ve tvé schopnosti.
  • Možnost spolu se studenty vytvořit konkrétní podobu expediční střední školy.
  • Skvělé kolegy.
  • Trvalou změnu.
  • Průběžné kvalitní další vzdělávání.
  • Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam.
  • 40 dnů dovolené.

Co je třeba udělat

Do 17. 3. 10:00 poslat přihlášku. Potřebujme váš životopis a krátký motivační dopis. Zajímá nás zejména proč se k nám hlásíte, jak si Expediční Střední ScioŠkolu představujete, na co se nejvíc těšíte a z čeho máte respekt.

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

www.scio.cz, s.r.o. (Zaměstnavatel)
Pobřežní 658/34, Praha – Karlín