30. srpna

Manipulant/ka

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

22 500 – 27 500 Kč mezinárodní kolektiv

Jsme Gebauer a Griller (GG Group), mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl.

V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1500 za­měst­nanci, který se spe­cial­izuje výhradně na au­to­mo­tive. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni, kteří budou rozvážet materiál z regálů přímo ke strojům. Pokud máte dobré komunikační schopnosti a hledáte samostatnou práci, při které se budete pohybovat, tak pro Vás máme ideální příležitost!

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

• Obsluha ručního vozíku (paleťák) a také ručního vysokozdvižného vozíku. Školení na obsluhu od nás samozřejmě dostanete.
  • Zajištění dovozu materiálu přímo ke strojům a odvozu hotových výrobků na sběrná stanoviště, odkud je skladníci odváží k expedici. Budete tedy mezičlánkem mezi skladem a výrobou.
  • Zodpovědnost za dostatek materiálu u všech strojů na Vašem úseku výroby. Vše si domlouváte přímo se směnovými vedoucími či operátory na Vašem úseku.

Váš profil – koho hledáme?

• Jste zodpovědný/á, komunikativní a máte dobré organizační schopnosti.
  • Nebojíte se základní práce s počítačem a smartphonem.
  • Zvládnete pracovat na 3 směny.

Nabízíme – na co se můžete těšit?

• Mzdu od 22.500,- Kč již od zaučení, po zaučení mzda až 27.500,- Kč.
  • Bonus 1.600,- Kč za efektivní využití fondu pracovní doby.
  • Štědře placené dobrovolné přesčasy.
  • Svoz firemními autobusy (z Hodonína, Břeclavi či Znojma) nebo příspěvek na dojíždění až 150 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
  • Pět týdnů dovolené pro všechny naše zaměstnance (nemáme celozávodní letní dovolenou).
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištěn, příspěvek na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5.000,- Kč ročně (program Cafeterie či MultiSport karta) a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- až 20.000,- Kč.
  • Bezpečnos­tní obuv, pra­covní oděv s lo­gem GG a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozře­j­mostí.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás?

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a staňte se členem našeho týmu.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
22 500 – 27 500 Kč
Na dobu určitou
Základní
Čeština (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)