3. května

Mistr ve stavebnictví

OHL ŽS, a.s.
Brno – Veveří

33 000 – 40 000 Kč

OHL ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků. Divize Železnice hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici:

Potřebujeme právě Vás, vystudovaného stavaře se zaměřením na dopravní stavby, ochotného zapojit se do týmové práce a rozvíjet své dovednosti při výstavbě významných železničních staveb.

Co Vás čeká:

• výkon funkce mistra při realizaci významných železničních staveb
  • spolupráce při výrobním, technickém a ekonomickém řízení přidělené části stavby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• SŠ vzdělání stavebního směru se zaměřením na dopravní stavby
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat – práce na stavbách v rámci ČR
  • praxe v oboru výhodou

A co Vám za práci u nás můžeme nabídnout? Myslíme, že toho není úplně málo a doufáme, že dočtete až do konce a že Vás naše nabídka zaujme natolik, že se rozhodnete zaslat nám Váš životopis.

Nabízíme:

• cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
  • zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion)
  • dále Vám nabízíme dopravu do práce a zpět na naše náklady, pokud budete využívat prostředků hromadné dopravy (vlak, autobus…)
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • máme vlastní rekreační zařízení, které můžete využít za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:

- když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
- prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít náš preventivní onkologický program
- oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.

• velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • tvrdou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny
  • každoročně vyhlašujeme v divadle nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění mohou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny.
  • dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit.
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně

Chcete se o naší společnosti dozvědět více, nahlédnout do zákulisí a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách.

Pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností dalšího rozvoje.

Náš kolektiv je prima parta všech věkových kategorií od čerstvých absolventů až po zaměstnance důchodového věku – takže i pokud Vám již není 20 a splňujete podmínky výše, neváhejte se přihlásit.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

OHL ŽS, a.s., divize Železnice (Zaměstnavatel)
Burešova 938/17, Brno – Veveří
Plat: