8. dubna

Obchodník pro e-commerce platformu

Shoptet, a.s.
Brno – Trnitá, Praha – Karlín

Shoptet je největší e-commerce platforma, na které běží skoro každý druhý e-shop v Česku. Už více než 10 let pomáháme lidem podnikat. Od maminek na mateřské po obchody s milionovými obraty. Jsme stabilní firma s kvalitním produktem a aktivní komunitou uživatelů. Expandujeme do CEE a pracujeme na Shoptet Premium. E-shop u nás má třeba Martin Žufánek, holky z A Cup of Style nebo Nanospace. Díky tomu zažíváme silný růst a nabízíme ti možnost být u toho!

Pojď prodávat největší SaaS e-shopovou platformu v Česku a na Slovensku s cílem dominovat v CEE regionu. V Shoptetu Tě čeká perfektní zaškolení do našeho produktu a kontinuální zdokonalování tvých obchodních dovedností. Ideální příležitost pro zkušené obchodníky a fanoušky moderních technologií a e-commerce.

Co bude náplní tvé práce?

• Vyhledávání nových obchodních příležitostí v Praze a po Čechách nebo v Brně a na Moravě. Záleží na tom, zda budeš mít zázemí v pražském Karlíně nebo v brněnském Impact Hubu. V Praze i Brně máme tým zkušených obchodníků, kteří se už v e-commerce nějakou dobu pohybují.
  • Každodenní jednání s potenciálními klienty telefonicky a nejlépe osobně. V aktuální situaci se však s klienty potkáváme hlavně přes online schůzky.
  • Práce s obchodním CRM Pipedrive, které ti pomůže oslovit správné klienty ve správnou chvíli.
  • Každodenní sebezdokonalování se jak v obchodních skills, tak v platformě Shoptet. Náš produkt je tak komplexní, že se budeš mít stále co učit.
  • Úzká spolupráce s ostatními obchodníky, developmentem a vedením firmy. Tvůj feedback pro nás bude vždy důležitý.

Proč chceš ty nás?

• Budeš prodávat e-commerce platformu, která je jedničkou na českém a slovenském trhu a expanduje dále do zahraničí.
  • Budeš prezentovat produkt, za jehož kvalitou si můžeš stát.
  • Jsme super kolektiv lidí, které jejich práce baví. Máme moderní kanceláře - v Praze v karlínském River Garden a v Brně v Impact Hubu. Trávíme spolu spoustu času i mimo ně – na party, sportovních akcích aj.
  • Náš sales tým jezdí pravidelně na společné víkendy po ČR nebo třeba lyžovačku do Alp.
  • Klademe důraz na vzdělávání – pro naše obchodníky pořádáme pravidelné sales day setkání, kde si vzájemně předáváme zkušenosti nebo se vzděláváme prostřednictvím externích školení.
  • Jsme prostředím bez zdlouhavých korporátních procesů. Máme rádi flexibilitu a nové nápady.
  • Budeš mít možnost profesně růst v rámci naší kariérní cesty obchodníka.
  • Na auto dostaneš příspěvek 7 tisíc na měsíc a proplacené cestovní náklady.
  • V průběhu prvních třech měsíců budeš mít fix až 30 000 Kč dle tvé seniority. Na bonusovou složku si můžeš sáhnout již od prvního měsíce. Náš dvousložkový provizní systém je velmi jednoduchý a transparentní. Po úspěšném absolvování zkušební doby na tebe čeká onboarding bonus ve výši 30 000 Kč.
  • Ti nejlepší si u nás svůj první milion vydělají už za rok. Přečti si příběh našeho obchodníka Jonáše https://blog.shoptet.cz/rozhovor-jonas-drgac-salesteam/

Hledáme právě tebe pokud:

• Nebojíš se zvednout telefon a aktivně oslovit zákazníka. Dělá Ti radost každá domluvená schůzka.
  • Motivují tě výsledky a máš ten správný tah na branku.
  • Znáš český trh a máš už za sebou pár relevantních obchodních zkušeností.
  • Máš výborné komunikační schopnosti a umíš jednat jak s firmou, která má obrat stovky milionů korun, tak i s podnikatelem, který je teprve na začátku.
  • Zvládáš pracovat samostatně (v zádech se silným a podporujícím týmem).
  • Umíš vystupovat profesionálně a reprezentativně.
  • S mobilem vstáváš a usínáš a už jsi skoro zapomněl, že zboží se dá koupit i jinde než na internetu. Prostě jsi fanoušek moderních technologií.
  • Jsi ochotný cestovat a máš čím. Pokud ne hned, měl bys být připravený si auto zajistit do půl roku od zaškolení.

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce

Shoptet a.s. (Zaměstnavatel)
Cyrilská 508/7, Brno – Trnitá , Rohanské nábřeží 670/17, Praha – Karlín
Na dobu neurčitou
Práce na živnostenský list (ičo)
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)