2. března

Obchodník pro gastro, krásu a zážitky v Teplicích

Slevomat.cz, s.r.o.
Teplice, Ústí nad Labem

super kancelář v Karlíně

Baví vás obchod, ale chtělo by to víc šťávy? Dnes je váš šťastný den! 🚀

Teplice a jejich okolí žijí a s nimi i spousta restaurací, kaváren a barů, možností k zážitkům, zábavě i adrenalinu, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou vaši potenciální obchodní partneři.

Ústecký kraj má obrovský obchodní potenciál! I mimo Prahu se totiž dá zažít spoustu bezva věcí – zajít na kafe do hipster kavárny v Litoměřicích☕, poobědvat v pivovaru Na Rychtě v Ústí 🍺, vzít svou drahou polovičku na Wellness do Krušných hor 🌸 nebo mrknout do muzea v Teplicích 🎨! Napadá vás něco, co v tomto výčtu chybí? Pokud ano, hledáme právě vás! Momentálně chceme posílit nabídku v Teplicích, ale obchodovat můžete v celém Ústeckém kraji.

Koho hledáme?

• 😎 Obchodníka, který má zkušenosti s obchodem a nebojí se akvizice po telefonu
  • 💪 Odvážlivce, který se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem a umí odhalit potenciál i toho menšího
  • 💡 Influencera, který se vyzná v nejnovějších trendech a ví, co se bude kterou sezónu prodávat!
  • 🙏 Zodpovědného člověka, který od nás dostane obrovskou svobodu a samostatnost, obojí je však podmíněno vzájemnou důvěrou a zodpovědností
  • 🚀 Někoho s tahem na branku, protože udolat některé naše partnery stojí hodně času i kreativity
  • 🏠 Krajana, který zná v regionu každý kout a nebude se bát hledat inspiraci na různých místech
  • 🙌 Parťáka, protože ač obchodujete samostatně, budete součástí týmu, ve kterém záleží na férovosti a přátelství

A co za to? 👀

• motivační systém, ve kterém se cení nejen sjednané nabídky, ale také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet
  • možnost výdělku bez zastropování, kde si výši finančního ohodnocení sami ovlivňujete
  • naši vzdělávací Business academy, kde vás naučíme tipy a triky našich ostřílených obchodníků
  • prostředí bez korporátních pravidel, kde oceňujeme hledání nových cest a nápadů
  • super partu kolegů, se kterou můžete kdykoliv zajít na pivo

Co obsahuje práce obchodníka? 💪

• Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
  • Vymýšlení nových nabídek a sledování trendů
  • Prodej atraktivního internetového produktu s obrovskou variabilitou
  • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
  • Minimum obchodní administrativy (o tu se postará tým partner manažerů)

Zaujalo Vás, co jste si právě přečetli? Paráda! Ozvěte se nám přes tlačítko „odpovědět“, připojte své CV a napište, proč by nám to společně mohlo klapat.

My se na vás budeme těšit,

Šárka (HR specialistka) a Zuzka (manažerka regionálního teamu)

Slevomat.cz, s.r.o. (Zaměstnavatel)
Teplice , Ústí nad Labem