14. ledna

Alveno hledá dalšího obchoďáka/obchoďačku

IRESOFT s.r.o.
Brno – Zábrdovice

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". V IRESOFTu můžeš být sám sebou a vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

Ahoj, jsem Michal a hledám do svého týmu dalšího "dravce" - rozuměj skvělého obchoďáka/obchoďačku do svého týmu komerčních služeb. Pokud rád/a překonáváš hranice a objevuješ nová pole působnosti, baví tě, když se obchody daří a zákazníci jsou spokojeni, pak jsi to možná TY, koho hledám. Nabízím ti příležitost stát se součástí úspěšně rozjetého projektu a mít práci, do které se budeš stejně jako já těšit.

Kdo jsme?

Jsme součástí IRESOFTu se 70 zaměstnanci a 100 mil. obratem a výjimečnou firemní kulturou.

Patnáctičlenný tým obchodníků a konzultantů, asistentka, markeťák, vývojový tým a já, nevyčerpatelná studnice vtipných situací. Máme osobitý přístup a Alveno je našeho srdcová záležitost, což se projevuje v osobních jednáních i produktu.

Koho hledám?

• Skvělého obchoďáka/obchoďačku, se zajímavou zkušeností z obchodu, s drivem a energií. Protože prodáváme IT produkt, tak ocením, když budeš z IT prostředí.
  • Máš za sebou už nějaké výsledky, uzavřené obchody i úspěšná obchodní jednání s partnery. Tahle pozice je o výsledcích.
  • Obchod tě baví. Máš nos na nové příležitosti, umíš vycítit zákazníkovy potřeby a nabídnout řešení.
  • Rychle se učíš. Umíš si zorganizovat svůj čas a logistiku.
  • Jsi parťák do týmu, který nezkazí žádnou srandu.

Poznáváš se? Tak čti dál!

Co budeš prodávat?

Alveno - cloudový docházkový systém, který v tuto chvíli používá přes stovky zákazníků v České republice. Další stovky firem ho používá ve starší verzi. Moderní a žádaný produkt na moderních technologiích, s kvalitním servisem, podporou a jednoduchým sexy designem, s prvky biometrie. Nahrazuje staré docházky z devadesátých let a máme s ním velké plány.

Co od tebe očekávám?

K dispozici dostaneš kontakty z naší současné databázi klientů, další z poptávky a budeš si domlouvat schůzky a návštěvy. Jednat přitom budeš hlavně s majiteli, řediteli a manažery firmy, takže nutností je reprezentativní vystupování, dress code a jistá úroveň komunikace (plynulá čeština i v písemném projevu). Zákazníky máme po celé ČR, proto se nevyhneš cestování. Není to ale o každodenních výjezdech, záleží na tobě, jak si schůzky zorganizuješ. Zvládnout bys měl ale i pravidelné porady v týmu (každý týden) a vyřídit související administrativu, tj. smlouvy a nabídky, maily a vyplňovat data do našeho CRM. Občas budeš reprezentovat firmu na konferenci nebo společenské akci.

A jak poznáme oba dobrý výsledek? Jednoduše tak, že se zvednou prodeje, Alveno má dobré jméno na trhu a dlouhodobě spokojené klienty.

Jak fungujeme a jaká jsou pravidla hry?

Vytváříme zážitek pro klienta od prvního kontaktu až po následnou péči. Zákazníkovi chceme pomoci, cílem není prodávat za každou cenu, když víme, že zákazníkovi náš produkt nepomůže. Důležité je pro nás totiž dobré jméno a kvalitní vztahy. Alveno nabízíme jako SaaS (Software as a service), kromě SW prodáváme také HW a související služby.

V týmu míváme pravidelné porady, kde si nastavujeme plán na určité období, řekneme si, jak výsledků dosáhneme, jaké aktivity jsou potřeba. Pak makáme, následně analyzujeme a vyhodnocujeme. Když se daří slavíme, když se nedaří, ptáme se proč, a zkoušíme to jinak. A tak rosteme.

Kromě odobornosti a zkušeností jsou pro nás velmi důležité i firemní hodnoty. Chceme totiž pracovat ve firmě, kam chodíme s radostí, kde rádi potkáváme své kolegy a všichni kolem sebe šíří pohodu. Chceme, aby nás práce bavila, abychom sem chodili s chutí a při tom řešili náročné výzvy, se kterými se téměř neustále častujeme. Chceme, abychom tím rostli, zdokonalovali se a dokázali řešit stále složitější úkoly. Co od každého (nového) iresofťáka požadujeme?

• Spolupracuješ a jsi týmový hráč
  • Zlepšuješ se a jsi proaktivní
  • Jsi spolehlivý a přebíráš zodpovědnost
  • Jsi vyzrálý a umíš komunikovat

Proč bys měl/a o naší nabídce přemýšlet?

• Budeš pánem svého času
  • 5 týdnů dovolené / home office
  • Fixní plat / provize / odměny
  • Multisport karta / Benefit plus karta / Stravenky
  • Ovoce, super kafe / firemní akce
  • Auto / telefon / notebook

Co na to říkáš?

Dokážeš si představit, že by nám to mohlo spolu fungovat? Tak přijď na kafe a přesvědč se, jestli to tak je.

Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce

IRESOFT s.r.o. (Zaměstnavatel)
Cejl 37/62, Brno – Zábrdovice
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/ičo