13. ledna

Tax Consultant/ Konzultant v daňovém oddělení

APOGEO s.r.o.
Brno – Štýřice, Praha – Karlín

proces schvalování

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytujících komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působíme od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku. Zaměstnáváme více než 90 odborníků všech ekonomických oborů. Za své dosavadní působení v oboru jsme oceněni Symbolem úspěšných, tzn. patříme mezi 100 nejobdivovanějších firem v České republice za profesionální kvalitu služeb. Také jsme získali ocenění v kategorii Management Excellence Award za dosahování stabilních hospodářských výsledků a zároveň plnění nejvyšších kritérií v oblasti systémového přístupu k řízení a organizaci firmy. Aktivně přednášíme na předních ekonomických vysokých školách – VŠE, VŠFS, vedeme odborné semináře – 1. Vox. Pokud se orientujete v daňové legislativě a chcete se dále rozvíjet v této oblasti, pak hledáme právě Vás. Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici Tax Consultant.

Požadavky

• Absolvent VŠ ekonomického nebo právnického směru,
  • Angličtina slovem i písmem minimálně na komunikativní úrovni,
  • praxe v oboru výhodou,
  • odolnost vůči stresu,
  • zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup,
  • práce na plný úvazek,

Co bude pracovní náplní?

• Poskytování konzultací a odborného poradenství,
  • zpracování daňových přiznání,
  • zastupování klientů při jednání s finančním úřadem,
  • příprava a zpracování odborných stanovisek ,spolupráce na projektech napříč celou daňovou a účetní problematikou,
  • řízení vlastních zakázek a projektů.

Nabízíme

• Odborný i osobní rozvoj a růst, možnost seberealizace na zvolených projektech,
  • práci na plný úvazek,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • příspěvek na poplatky za zkoušky na daňového poradce,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte chuť se přidat k expertům pod vedením našich daňových poradců, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

APOGEO GROUP (Zaměstnavatel)
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice , Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/ičo
Bakalářské
Angličtina (Středně pokročilá)