15. března

Skladník kompletace mrazeného zboží (m/ž) - Buštěhrad

Lidl Česká republika v.o.s.
Buštěhrad

28 000 – 31 000 Kč lidé oceňují práci v kolektivu

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nové kolegy do oddělení kompletace ovoce a zeleniny, kteří se nebojí manuální práce.

Máte dotazy k získání práce v logistickém centru Buštěhrad? Potřebujete pomoc s přihlášením?
Zavolejte nám zdarma na linku 800 115 435

Pracovní náplň:

• čeká na Vás manipulace se skladovou technikou a vychystávání zboží na základě přijatých objednávek
  • budete pracovat v jednosměnném provozu s postupným nástupem na směnu (ranní a odpolední směny)
  • našim zaměstnancům důvěřujeme, práci proto budete vykonávat zcela samostatně
  • zapracování v našich logistických centrech v Brandýse nad Labem nebo Cerhovicích (doprava na pracoviště a zpět bude zajišťována po dobu zapracování z Kladna zdarma firemními autobusy)

Váš profil:

• ochota a pozitivní vztah k manuální práci
  • k práci přistupujete zodpovědně, se zájmem a s nasazením
  • těšíte se dobrému zdraví
  • časová flexibilita Vám nedělá problém
  • ochota v době zapracování dojíždět do jiných logistických center společnosti Lidl

Nabízíme:

• nástupní hodinovou mzdu 212 Kč
  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 28 000 Kč, po 1. roce 29 000 Kč, po 2. roce 30 000 Kč a po 3 letech 31 000 Kč)
  • příplatek 50 Kč/hod ke mzdě za práci v úsecích ovoce/zelenina a mrazených potravin
  • odměnu ve výši 2000 Kč/měsíc jako poděkování za ochotu dojíždět na zapracování, která bude vyplacena s přesunutím se do logistického centra v Buštěhradě
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • zkrácené úvazky, díky kterým máte možnost se více věnovat rodině a svým blízkým
  • propracovaný systém zapracování
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Více informací na: https://kariera.lidl.cz/logisticke-centrum-bustehrad

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Lidl Česká republika v.o.s. (Zaměstnavatel)
Buštěhrad
Plat: