4. ledna

Senior účetní

APOGEO s.r.o.
Praha – Karlín

proces schvalování

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytujících komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působíme od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku. Zaměstnáváme více než 90 odborníků všech ekonomických oborů. Za své dosavadní působení v oboru jsme oceněni Symbolem úspěšných, tzn. patříme mezi 100 nejobdivovanějších firem v České republice za profesionální kvalitu služeb. Také jsme získali ocenění v kategorii Management Excellence Award za dosahování stabilních hospodářských výsledků a zároveň plnění nejvyšších kritérií v oblasti systémového přístupu k řízení a organizaci firmy. Aktivně přednášíme na předních ekonomických vysokých školách – VŠE, VŠFS, vedeme odborné semináře – 1. Vox. Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici Senior účetní. Pokud máte praktické zkušenosti s kompletním vedením účetnictví a praxi na obdobné pozici min. 3 roky, hledáme právě Vás.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost účetní a daňové legislativy
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost ekonomických SW výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
  • schopnost týmové spolupráce
  • komunikační schopnosti na dobré úrovni
  • samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti.

Náplň práce

• Vedení účetnictví pro externí klientelu
  • samostatné účtování dokladů (zadávání účetních dat do systému, účtování, párování)
  • zpracování DPH, KH, silniční daně
  • zpracování účetních závěrek
  • pravidelné analýzy účtů, reportingy ČSÚ, INSTRASTAT
  • zpracování ad-hoc zpráv pro klienty, aktivní komunikace s klientem
  • vedení a organizace práce juniorů/brigádníků.

Nabízíme

• Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,

• možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis.

Budeme se těšit.

APOGEO GROUP (Zaměstnavatel)
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/ičo
Angličtina (Mírně pokročilá)