22. listopadu

PRŮVODCE BYDLENÍM - ÚSTÍ NAD LABEM

skupina BIDLI
Ústí nad Labem

40 000 – 80 000 Kč dobré odměny

Jsme BIDLI a je nás více než 700 profesionálů. BIDLI je inovativní projekt, který neustále rozšiřuje nabídku služeb. Jsme jedineční svou škálou služeb, díky které zajistíme všechny oblasti bydlení. Od financování, stavby nízkoenergetických domů, návrhů interiérů po realitní služby, development, investice, fotovoltaiku až po dodávku energií. Jsme BIDLI - jednoduše doma.

Staňte se průvodcem bydlením našich klientů. Lidé budou potřebovat bydlet pořád. Trh se neustále vyvíjí a s tím otevírá mnoho možností, jak posunout svou kariéru výš a zajistit si budoucí úspěch. Navíc se díky BIDLI budete specializovat na jednu z oblastí - nemovitosti, hypotéky, financování nebo investic, a stanete se odborníkem na slovo vzatým. Pro naše klienty nabízíme široké portfolio produktů a navíc dbáme na to, aby klient v BIDLI dostal všechny potřebné služby pro zajištění svého vysněného bydlení pod jednou střechou.

V BIDLI je připraveno vše nezbytné pro úspěšnou kariéru - kvalitní portfolio produktů pokrývající všechny oblasti bydlení, profesionální kolegové a moderní zázemí. Jediné, co k cestě za úspěchu stačí je tvá vůle a chtít být nejlepším partnerem našich klientů na cestě za jejich bydlením.

Co na Vás bude čekat?
Po nástupu si Vás postupně proškolíme a zasvětíme do celého procesu. V BIDLI nikdo není na nic sám, vždy dostanete pomocnou ruku od kolegů. V zádech budete mít:

• silnou spolupráci s bankami, prodejci nemovitostí, vlastním developmentem a stavbami,
  • spolupráci s bytovými družstvy a SVJ,
  • spolupráci v tandemu,
  • realitní, hypoteční, finanční, energetické, investiční specialisty a odborníky na stavby, development, design a interiéry.

Pak už se pustíte do plnění svého poslání – pomáhat klientům plnit sny o šťastném domově.

S námi získáte výhody!

• Bezkonkurenční produktové portfolio (nemovitosti, hypotéky a finance, stavby, energie, development, interiéry…)
  • V BIDLI klient najde pod jednou střechou řešení všech oblastí týkající se bydlení - a ušetřený čas mohou věnovat rodině a přátelům.
  • Provizní odměňovací systém ze všech služeb BIDLI, v rámci kterého dosáhnete na roční příjem až 600 000 Kč a více
  • Klienty se schváleným financováním
  • moderní zázemí pobočky BIDLI
  • Zakázky od našeho call centra

Co Vám můžeme nabídnout?

• Maximální časovou flexibilitu - potřebujete se dopoledne věnovat rodině? Žádný problém! Svou pracovní dobu si doslova organizujete sami.
  • Potenciál dostat se po zapracování na 50.000 Kč/ měs. a více.
  • Práci na živnostenský list - výdělek závisí čistě na tvých schopnostech a píli.
  • Vlastní firemní developerské projekty
  • Příspěvky na auto, dotované mobilní tarify a elektroniku
  • Vlastní dětské tábory
  • Bezplatná vstupní akademie

Jak si Vás představujeme?

• Středoškolského vzdělání s maturitou.
  • Uživatelskou znalost práce na PC.
  • Obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici.
  • Dobré komunikační dovednosti s klienty a reprezentativní vystupování.
  • Chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům.
  • Výhodou bude, pokud budete mít:
  • zkušenost z oblasti obchodu,
  • zkušenost z realitního nebo finančního trhu.

Vystřelte svou kariéru výše! Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit.

Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Children-friendly office

BIDLI holding, a.s. (Zaměstnavatel)
Ústí nad Labem
Plat: