22. listopadu

IT Recruiter pro klientské projekty na klíč

GoodCall s.r.o.
Praha – Nové Město

lidé si cení inovativnosti firmy

GoodGroup za více než šest let své existence dokázal velké věci - stát se etablovanou značkou, firmou, se kterou klienti i kandidáti rádi spolupracují, inovátorem v recruitment a HR businessu, společností, jejíž kulturu spoluvytvářejí všichni zaměstnanci, místem, kde je radost pracovat a stále co se učit.

Pro nový projekt hledáme posilu do stabilního týmu, vedeného zkušenou a oblíbenou Team Leaderkou.

V posledních měsících roste i přes obecně spíše nepříznivou situaci poptávka po outsourcingových službách v oblasti sourcingu a recruitmentu.
S projekty na klíč máme několikaleté zkušenosti, mezi naše klienty patří například společnost Vodafone, Deloitte, Košík, Škoda Auto, Siemens či Microsoft, v rámci VTS projektů jsme podporovali nábor mimo jiné pro Mileus Juraje Atlase, L'Oréal či Shoptet.
Kapacity našich 20 kolegů jsou nyní naplněny, hledáme proto novou posilu pro plánované projekty!

Požadujeme:

• Předchozí zkušenost v sourcingu či recruitmentu, ideálně v oblasti IT či technického náboru.
  • Ochotu se věnovat různým odvětvím.
  • Entrepreneurial spirit, proaktivní přístup, spolehlivost, orientaci na cíl a na klienta, empatii, zvídavost a houževnatost.
  • Angličtinu alespoň na úrovni B2.

Nabízíme:

• Práci na projektech pro klienty typu ron demand či recruitment process outsourcing, on-site či off-site.
  • Zajištění kvalitních podmínek pro práci u klienta i inhouse, stálá podpora manažera.
  • Práci v týmu schopných a vstřícných kolegů.
  • Vedení pod taktovkou zkušené recruiterky a oblíbené manažerky Hany Pelikánové: https://www.linkedin.com/in/hfoltynova/.
  • Inovativní přístup, inspirativní prostředí a stabilní zázemí skupiny GoodGroup - Recruitment Academy, Datacruit a GoodCall.
  • Aktivně vytvářený prostor pro setkávání a další rozvoj.

FAQ týkající se služby recruitment solutions zodpovídáme zde: https://www.goodcall.eu/sluzby/recruitment-solutions,
osobnější příběhy pak najdete na tomto odkazu: https://www.linkedin.com/in/hfoltynova/detail/recent-activity/shares/.

Nahlédnout k nám do týmu můžete prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.goodcall.eu/najdete-si-praci/pracujte-v-goodcallu, případně na firemním LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/goodcall-%E2%9C%93/), Facebook (https://www.facebook.com/goodcallfortalent) nebo Instagram (https://www.instagram.com/goodcallcz/) profilu.

GoodCall s.r.o. (Personální agentura)
Václavské náměstí 846/1, Praha – Nové Město
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/ičo, Dohoda o pracovní činnosti
Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)