22. listopadu

Talent Sourcer (engineering & technologies) - part time

GoodCall s.r.o.
Praha – Nové Město

přátelská atmosféra

GoodGroup za více než šest let své existence dokázal velké věci - stát se etablovanou značkou, firmou, se kterou klienti i kandidáti rádi spolupracují, inovátorem v recruitment a HR businessu, společností, jejíž kulturu spoluvytvářejí všichni zaměstnanci, místem, kde je radost pracovat a stále co se učit.

Tým podporující naše klienty ve vyhledávání špičkových profesionálů v technických oborech pracuje již dlouhou dobu ve stálém složení. Tvrdá práce a vysoká úroveň klientské péče se vyplatila - a tak i navzdory obecně spíše nepříznivé situaci na trhu práce nyní s velkou radostí hlásíme, že hledáme nového kolegu či kolegyni!

Technický tým spolupracuje se zajímavými klienty napříč spektrem, často exkluzivně či projektově. Zakládáme si na rychlém a kvalitním sourcingu, intenzivním kontaktu s kandidáty a úzké spolupráci s klienty. Varieta pozic, které jsme schopní obstarat, je poměrně pestrá, což nás neustále rozvíjí a umožňuje nám obrovský a komplexní přehled v dané oblasti.

Náš nový kolega či kolegyně by měli mít předchozí zkušenosti ze sourcingu (či recruitmentu) a chuť se v něm i nadále rozvíjet. Přehled v technických oborech je výhodou; rádi Vás pro ně ale nadchneme i pokud jste dosud v tomto ohledu dosud tabula rasa.

V týmu se rozhodně budete mít co naučit od matadora Jiřího Sovy https://www.linkedin.com/in/jiri-sova-a4478ba/, senior recruiterky Anny Zemanové https://www.linkedin.com/in/annazemanov/ a neméně důležitými spojkami pro Vás jistě budou také Tereza Sudková www.linkedin.com/in/terezasudkova, Jiří Cendelín https://www.linkedin.com/in/jiricendelin/ a Tomáš Palík https://www.linkedin.com/in/tomaspalik/. V častém kontaktu budete i s naším sourcing manažerem Vladimírem Rafajem https://www.linkedin.com/in/vladimirrafaj/.

Hledáme:

• Člověka s alespoň základní zkušeností se sourcingem či recruitmentem, případně s prací vyžadující obdobné kompetence.
  • Někoho s chutí se pro technické obory nadchnout a porozumět jim.
  • Osobnost, která má komunikační dovednosti na vysoké úrovni, analytické uvažování, orientaci na cíl a na zákazníka, podnikavého ducha, empatii a houževnatost.

Čím je práce v GoodCallu zajímavá? Nabízíme Vám:

• Práci ve firmě, kde můžete aktivně ovlivňovat veškeré dění.
  • Podporu nejen ze strany Recruitera a kolegů, ale také dedikovaného Head of Talent Sourcing.
  • Investice do Vašeho dalšího rozvoje (prostřednictvím kurzů sesterské Recruitment Academy, interních programů i ad hoc školení a úzké spolupráci napříč týmem i firmou).
  • Spolupráci formou DPP či DPČ s možností postupného rozšíření.
  • Aktivní podporu inovací, práci s technologiemi, důraz na dobré mezilidské vztahy.
  • Společné - společenské - akce a projekty napříč žánry (sport, kultura aj.).
  • Příjemné kanceláře na adrese Václavské náměstí 1 (když pandemická situace dovoluje).
  • Neotřelé benefity (měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech, volno navíc při speciálních životních událostech aj.).

GoodCall s.r.o. (Personální agentura)
Václavské náměstí 846/1, Praha – Nové Město
Práce na zkrácený úvazek, Trainee programy
Na dobu neurčitou
Dohoda o pracovní činnosti
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)