4. ledna

Junior Valuation Consultant

APOGEO s.r.o.
Praha – Karlín

proces schvalování

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytujících komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působíme od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku. Zaměstnáváme více než 90 odborníků všech ekonomických oborů. Za své dosavadní působení v oboru jsme oceněni Symbolem úspěšných, tzn. patříme mezi 100 nejobdivovanějších firem v České republice za profesionální kvalitu služeb. Také jsme získali ocenění v kategorii Management Excellence Award za dosahování stabilních hospodářských výsledků a zároveň plnění nejvyšších kritérií v oblasti systémového přístupu k řízení a organizaci firmy. Aktivně přednášíme na předních ekonomických vysokých školách – VŠE, VŠFS a vedeme odborné semináře pro 1. Vox. APOGEO Esteem, jež je součástí poradenské skupiny APOGEO Group, je zavedenou a známou Znaleckou kanceláří, která zpracovává široké spektrum znaleckých posudků pro právnické a fyzické osoby, ale také pro orgány státní správy a samosprávy. Jsme důvěryhodným a stabilním partnerem pro místní i mezinárodní klienty z mnoha oblastí podnikání, kterým nabízíme včasná, profesionální a neotřelá řešení. Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Zpracování finančních a strategických analýz
  • Popis společnosti,
  • Komunikace s klienty a účast na obchodních jednáních resp. místních šetřeních
  • Dílčí oceňovací práce
  • Aktivní podpora business developmentu
  • Administrativní podpora oddělení

POŽADUJEME

• Hlavní či vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze nutné
  • Student posledního ročníku či čerstvý absolvent
  • Znalost oceňování podniku či nemovitého majetku a aktivní zájem o tuto oblast
  • Zkušenost ve znaleckém ústavu nebo podnikovém poradenství velmi vítána
  • Znalost oceňování movitého majetku výhodou
  • Dobré analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Zodpovědnost, důslednost, pečlivost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Orientace na klienta, týmový hráč, reprezentativní vystupování
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

• Práci na částečný či plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • Přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • Kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • Firemní programy (výuka jazyka v rámci pracovní doby, podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • Teambuildingové aktivity,
  • Nástup ihned nebo dohodou.

APOGEO GROUP (Zaměstnavatel)
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti
Vysokoškolské / univerzitní
Angličtina (Pokročilá)