14. ledna

Zahradník/zahradnice v zahradním centru Školky-Montano

Školky - Montano, spol. s r.o.
Přerov nad Labem

25 000 – 27 000 Kč

Kdo jsme

Naše okrasné zahradnictví působí na české trhu již více jak 25 let. Jsme ryze česká firma zabývající se pěstováním okrasných dřevin, trvalek, balkonových květin a letniček, ale i sazenic lesních dřevin. Naše dlouholeté zkušenosti s pěstováním okrasných rostlin a trvalé zlepšování pěstebních postupů z nás dělají jeden z nejvýznamnějších subjektů působících v oblasti okrasného zahradnictví. Sídlíme v Přerově nad Labem (asi 20 km na východ od Prahy), kde provozujeme jak zahradní centrum pro maloobchodní prodej, tak i velkoobchod pro sadovnické firmy a velkoodběratele. Provádíme také výsadby a údržby okrasné a krajinné zeleně. Naší předností je široká nabídka rostlin vypěstovaných přímo v našem zahradnictví.

Koho hledáme

Na pozici zahradník/zahradnice hledáme schopné dámy i pány s chutí učit se nové věci.

Tato pozice je vhodná pro každého, kdo má kladný vztah k zahradnickému oboru. Podmínkou je zahradnické vzdělání nebo praxe v oboru či zkušenosti s prodejem rostlin.

Požadujeme:

• aktivní přístup k práci
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • snahu učit se novým věcem
  • základní znalost na PC
  • zahradnické vzdělání nebo praxe

Co Vás čeká:

• aktivní prodej rostlin a zboží v zahradním centru
  • komunikace se zákazníky a odborné poradenství
  • manipulace se zbožím
  • péče o rostliny a realizace dekorací prodejny

Co vám nabízíme:

• dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní české firmy s přátelským kolektivem
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • firemní benefity jako např. příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • individuální finanční ohodnocení dle osobních schopností

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost si napracovat hodiny

Školky - Montano, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Přerov nad Labem
Plat: