21. září

Zkušený/á účetní

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

35 000 – 50 000 Kč mezinárodní kolektiv

Jsme Gebauer a Griller (GG Group), mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl.

V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1500 za­měst­nanci, který se spe­cial­izuje výhradně na au­to­mo­tive. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně se poohlížíme po novém kolegovi nebo kolegyni s předchozí zkušeností s účetnictvím, daněmi, závěrkami, audity... zkrátka po zkušeném člověku, kterého nepřekvapí složitější účetní případy, řešení intercompany balance, různá pravidla pro DPH dle státu ani mentoring juniorních kolegyň.

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

• Zajištění plnění daňových a odvodových povinností společnosti.
  • Zpracování daně z příjmu a také DPH (kontrolní i souhrnná hlášení) ve spolupráci s daňovým poradcem.
  • Příprava podkladů pro intrastat a konsignační sklady.
  • Zpracování faktur ze třetích zemí a také režijních faktur.
  • Aktivní spolupráce při finančních a daňových auditech.
  • Spolupráce na měsíční uzávěrce.
  • Podpora účetního týmu při řešení složitých účetních případů.

Váš profil – koho hledáme?

• Máte již zkušenosti z oblasti účetnictví a dobré znalosti daňových předpisů.
  • Orientujete se ve změnách platné legislativy v oblasti účetnictví.
  • Domluvíte se anglicky po telefonu i e-mailu.
  • Jste pečlivý, zodpovědný a samostatný člověk se smyslem pro detail.
  • Pracujete s excelem na středně pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, účetní funkce atd.).
  • Znalost IS SAP či komunikativní němčina výhodou.

Nabízíme – na co se můžete těšit?

• Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí.
  • Příspěvek na dojíždění až 150 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Pět týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištění či na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5.050,- Kč ročně, příspěvek na jazykové vzdělávání, dotované závodní stravování a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- až 20.000,- Kč.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a již brzy se můžete stát členem našeho týmu.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
35 000 – 50 000 Kč
Na dobu určitou
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)