16. října

Finanční specialista

APOGEO s.r.o.
Praha

proces schvalování

Jsme společnost zabývající se poskytováním zdravotní péče v oblasti duševního zdraví. Provozujeme v Praze dvě úspěšné diskrétní kliniky pro VIP klienty. Počátkem příštího roku také zahajujeme provoz vlastní ambulance a vzdělávacího centra, kde budeme kromě jiného poskytovat konzultace a semináře v oblasti life coachingu, stress managementu, rodinné terapie, výživového poradenství atd. V plánu máme otevírání dalších klinik a výhledově i provozování vlastního luxusního sanatoria pro naše klienty.

Koho hledáme?

Nacházíme se v rozvojovém stadiu vývoje firmy, která musí zásadně rozšířit své aktivity, aby byla schopna dostát požadavkům své náročné klientely. Jako taková musíme postavit centrálu, která bude podporovat jednotlivé provozní jednotky ve všech klíčových aktivitách: marketingu, podpoře zákazníků, finančním řízení, office managementu, podpoře obchodu, řízení HR atd.

Nabízená pozice bude odpovídat za všechny oblasti finančního řízení (reporting, controlling, řízení externí účtárny, bankovní agendu, daně). Součástí odpovědností bude také řízení některých provozních a administrativních oblastí.

Věříme, že nabízíme velice zajímavou práci v atraktivním tržním segmentu. Pozice je vhodná pro schopné a ambiciózní kandidáty s kratší praxí, ale ochotou se rychle učit a profesně růst. Očekáváme rychlý posun, který umožní správnému kandidátovi/ správné kandidátce dosáhnout kvality potřebné pro vrcholový firemní management.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

· Schopnost plynně komunikovat v anglickém jazyce (B2 a vyšší)

· Finanční plánování, analýzy, řízení cash flow

· Projektové řízení s důrazem na úspěšné dotahování projektů

· Analytickou, ale i kreativní mysl

· Komunikativní osobnost, teamového hráče

Výhodou bude

Zájem o psychické zdraví člověka včetně podpůrných činností (jóga, meditace, správný životní styl...)

Co vám můžeme nabídnout

· Práci na unikátním projektu

· Možnost rychlého a rozsáhlého profesionálního růstu

· Atraktivní finanční ohodnocení

APOGEO GROUP (Zaměstnavatel)
Praha
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/ičo
Vysokoškolské / univerzitní
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)