16. října

Manažer Digital Self-service manager - zástup za MD/RD

Skupina E.ON
Praha

výborné benefity

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 50 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 60.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.500 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 9 %.

Do našeho týmu Digital hledáme nového klíčového kolegu, který bude mít zkušenosti s digitální akvizicí a jeho každodenním chlebem bude orientace na výsledek a práce s daty. Můžete se k nám přidat v Praze nebo v Českých Budějovicích.

Co u nás budete dělat?

• Budete se podílet se rozvoji a optimalizaci zákaznického portálu a mobilní aplikace Energie24.
  • Čeká vás spolupráce na onboardingu zákazníků do našich zákaznických portálů.
  • Součástí práce je příprava a realizace kampaně na podporu využívání samoobslužných digitálních nástrojů.
  • Nemine vás vyhodnocování dat a spolupráce na využívání dat k optimalizaci digitálních touchpointů.
  • Budete poskytovat projektovou součinnost v oblasti digitalizace zákaznické obsluhy a zákaznické báze.
  • Vaší agendou také bude analýza chování a spokojenosti zákazníků v našich samoobslužných portálech.

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

• orientujete se v oblasti Google Analytics
  • práce s Excelem a Powepointem je váš denní chléb
  • máte prokazatelnou zkušenost z oblasti digitalizace, online marketingu nebo péče o zákazníky
  • máte zkušenosti s rozvojem mobilních aplikací a principem samoobslužných zákaznických portálů

Budeme nadšeni, pokud…

• o sobě můžete říct, že jste systematická osobnost s orientací na výsledky a zvládáte dodržovat deadliny
  • baví vás analytické úkoly, rád/a pracujete s čísly
  • těšíte se na týmové cíle a neváháte přispět k jejich splnění
  • jste člověk s dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

• Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Co byste ještě měli vědět?

Přihlásit se můžete do: 2.11.2020
Nástup by byl možný od: 1.12.2020
Smlouva: na dobu určitou
Potřebujeme vás: na plný úvazek
ID pozice: 133641
Mzda je u nás nastavena tarifní stupnicí.

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat

E.ON Česká republika, s. r. o. (Zaměstnavatel)
Praha