16. listopadu

Talentovaný Frontenďák pro náš EmTech

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Ostrava – Pustkovec

silná mezinárodní značka

CGI Group Inc. byla založena v roce 1976 v Kanadě a je pátým největším nezávislým poskytovatelem IT služeb na světě. Přibližně 77 000 profesionálů pracuje na tisícovkách projektů pro globální i lokální klienty - od systémových integrací, business consultingu, vývoje aplikací, managementu infrastruktury a implementaci více než 150 patentovaných řešení. S ročním obratem více než 10 miliard C$ a konstantním růstem akcií (GIB.A na TSX a GIB na NYSE), které nabízí všem svým zaměstnancům, tím správným místem pro Vaši kariéru - ať už jste na jejím startu, nebo se chcete stát expertem ve své oblasti. Více na: www.cz.cgi.com

Máš chuť začít pracovat na aplikacích, které nejsou na jedno brdo? Těšíš se na tým lidí, kteří vytvářejí perfektní appky? Zajímají tě nejmodernější trendy na tomhle poli? Tak to ses trefil, protože jako frontend vývojář v CGI si nudou palce určitě kousat nebudeš.

Celý Emerging Technologies tým (EmTech) má pod palcem Martin (www.linkedin.com/in/martinskorepa).

O čem tato pozice je:

• Budeš vyvíjet aplikace, které budou používat tisíce lidí. Cílovými uživateli našich appek jsou jednak široká veřejnost (sport, maloobchod), jednak zaměstnanci v různých odvětvích (logistika, energetika, HR, finance, veřejný sektor …).
  • Na polovičaté produkty zapomeň. Nic takového ven nepouštíme.
  • Zúčastníš se většiny fází projektu (od zrodu nápadu přes implementaci až k testování a údržbě).
  • Na FrontEndu tady používáme React, Redux, Hooks, Apollo, MaterialUI, GraphQL, styled-components a na BackEndu pracujeme s Node.js, Express, Apollo. Taky tě čeká práce s MS Azure a Dockrem. Na plánování máme tooly jako JIRA, Confluence a taky Bitbucket.
  • Nezůstaneš u vývoje jedné aplikace. Za rok jich nakóduješ hned několik.
  • Pokud tě baví UI design nebo UX, je tady celý tým, se kterým budeš spolupracovat.
  • Budeš moct experimentovat s moderními technologiemi jako (VR/AR, IoT, AI …).

Chceme Tě pokud:

• Ve vývoji ve frontendu už nejsi úplný zelenáč a pár projektů máš za sebou
  • Máš zkušenost ve vývoji v JavaScriptu, ideálně v Reactu a nezalekneš se Node.js, tak máš u nás body navíc. Další bod dostáváš, pokud kromě toho máš zkušenosti s Jirou, Confluence nebo Bitbucketem
  • Mluvíš česky (nebo slovensky) a anglicky Ti to jde taky celkem dobře.
  • Je určitě plus, pokud už máš vysokoškolský titul (ideálně s IT zaměřením) nebo jej brzy získáš. Nejvíc nás ale zajímá tvoje otevřenost a chuť se rozvíjet.
  • Jsi týmový hráč. Dokážeš zvednout hlavu od počítače a prohodit s kolegy pár slov o práci i o životě.

Co na Tebe čeká v CGI:

• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30 dní)
  • 105 CZK stravenky
  • Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
  • Bonus za doporučení
  • A mnoho dalších!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Rozjezd zcela nového projektu

CGI CS&EE (Zaměstnavatel)
Technologická 373/4, Ostrava – Pustkovec
Na dobu neurčitou
Vyšší odborné
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)