16. října

Správce procesů pro retail

Skupina E.ON
Brno

výborné benefity

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 50 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 60.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.500 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 9 %.

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho oddělení Služby pro retail - elektřina. Zabýváme se metodikou pro obsluhu segmentu hromadných zákazníků. Navrhujeme způsob obsluhy, popřípadě optimalizujeme obslužné procesy za stranu distribuce. Přidat se k nám můžete v Brně.

Co u nás budete dělat?

• Postaráte se o přípravu a správu procesů pro obsluhu v segmentu retail zákazníků distribuce.
  • Metodicky vyložíte vydávaná pravidla trhu a související legislativu do procesů obsluhy zákazníků retail distribuce.
  • Čekáme od vás návrhy optimalizací a udržování obslužných procesů zákazníků distribuce.
  • Budete definovat kanály obsluhy pro zákazníky retail s maximálním využitím "digi" řešení a zároveň vyhodnocovat jejich využívání.
  • Svým analytickým přístupem dokážete identifikovat rizika a příležitosti v kontextu trendů a předpisů v oblasti energetiky.
  • Zajistíte podporu uživatelům v procesních činnostech.
  • Přispějete do tvorby standardů naší společnosti a podnikových norem energetiky.
  • Pod vaším dohledem budou implementované aplikace předávány do rutinního provozu, aby mohly sloužit našim zákazníkům.
  • Zapojíte se do spolupráce s ostatními útvary ve skupině E.ON Czech.

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

• máte VŠ vzdělání (přípustné je i středoškolské vzdělání elektrotechnického nebo ekonomického směru)
  • můžete se pochlubit pracovními zkušenostmi v oblasti distribučních procesů
  • v energetickém trhu ČR a energetické legislativě se vyznáte
  • práce v MS Office vám nečiní problém a SAP (I-SU) je pro vás hračka
  • dorozumíte se v anglickém jazyce
  • aktivně řídíte osobní auto

Budeme nadšeni, pokud…

• jste silně orientovaní na dosažení pracovního úspěchu
  • je vám analytické myšlení vlastní a dokážete se rychle rozhodovat
  • odpovědnost, iniciativa a flexibilita jsou vaše silné stránky
  • vám nedělá problém prezentovat se uvnitř i mimo společnost a jednat s různými typy lidí
  • se rádi učíte novým věcem
  • umíte pracovat samostatně a zároveň neváháte pomoci svým kolegům

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

• Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Co byste ještě měli vědět?

Přihlásit se můžete do: 30.10.2020
Nástup by byl možný od: 1.12.2020
Smlouva: na dobu určitou
Potřebujeme vás: na plný úvazek
ID pozice: 132357
Mzda je u nás nastavena tarifní stupnicí.

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat

E.ON Česká republika s.r.o. (Zaměstnavatel)
Brno