2. října

Analytik dat a cenotvorby - zástup za MD/RD

Skupina E.ON
České Budějovice – České Budějovice 7

stabilita

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 50 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 60.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.500 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 9 %.

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu do oddělení Cenotvorba. Stanovujeme ceny elektřiny a zemního plynu, podílíme se na přípravě individuálních cen pro velké zákazníky a zabýváme se plánováním, reportingem a výhledem prodejních marží. Dále monitorujeme trh s energiemi pro maloodběratele a připravujeme cenová porovnání pro rozhodování o výši cen. Naše základna je v Českých Budějovicích.

Co u nás budete dělat?

• Svěříme vám monitoring ceníkových cen zemního plynu a elektřiny (energií) a převod dat do elektronické podoby.
  • Připravíte cenová porovnání pro tvorbu cenové strategie.
  • Čeká vás kalkulace prodejních ceníkových cen a zajištění procesu jejich schvalování.
  • Postaráte se o objednávání nákupu energií pro ceníkové produkty.
  • Součástí vaší práce je i příprava reportů pro prodejní a controllingové účely
  • Kromě toho připravíte prodejní plány a výhledy v oblasti ceny energií.
  • V neposlední řadě vás čeká spolupráce v rámci přípravy textové podoby ceníků pro zákazníky.

Co by měl splňovat ideální kandidát?

• Máte vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • Práci v MS Office (Excel, znalost Access výhodou) zvládáte na jedničku.
  • V anglickém jazyce se obstojně dorozumíte.
  • Můžete se pochlubit pracovními zkušenostmi z oblasti cenotvorby, controllingu či obchodních analýz.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

• Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde

Co byste ještě měli vědět?

Přihlásit se můžete do: 16.10.2020
Nástup by byl možný od: 1.11.2020
Smlouva: na dobu určitou
Potřebujeme vás: na plný úvazek
ID pozice:129088
Mzda je u nás nastavena tarifní stupnicí.

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat

E.ON Česká republika s.r.o. (Zaměstnavatel)
F. A. Gerstnera 2151/6, České Budějovice – České Budějovice 7
Vysokoškolské / univerzitní