22. října

Pojistný matematik senior

AXA Pojišťovna a.s. (AXA Management Services s.r.o.)
Praha – Nové Město

férovost

AXA je jednou z nejvýznamnějších světových pojišťoven. Působí ve více než 60 zemích světa, přičemž hlavní zastoupení má v Evropě, Severní Americe a Asii. Mateřská společnost sídlí ve Francii. AXA má v České republice a na Slovensku více než 1,3 milionu aktivních klientů, 540 zaměstnanců a více než 110 miliard korun aktiv pod správou. Zaměřuje se na pojistná řešení nejvyšší kvality a je uznávána pro své silné stránky při jejich realizaci.

Máte za sebou úspěšnou praxi v oblasti pojistné matematiky? Láká Vás zapojit se do procesu kalkulace a vyčíslení hospodářského výsledku společnosti? Víte, jak pracovat s velkými objemy dat? Jste pečlivá a samostatná osobnost, která se nebojí převzít odpovědnost za dílčí i celkové výsledky? Pokud ano, čtěte dál…

Jaký je náš tým pojistné matematiky a finančního modelování?

Jsme přátelský tým, ve kterém jeden druhého dokážeme vlídně pokárat i pochválit, společně směřujeme k osobnímu růstu každého jednoho z nás. Klademe důraz na transparentnost, systematičnost a logiku.

Co bude náplní Vaší práce?

* zpracování pojistně-matematických podkladů pro účetní závěrku životního pojištění, penzijního pojištění a investičních produktů * metodická činnost v oblasti aktuárské účetní závěrky, vedení dokumentace * komunikace s auditorem v souvislosti s pojistně-matematickou agendou * monitorování datové kvality v oblasti aktuárského reportingu a jeho dokumentace * implementace, udržování a provádění opatření a aktivit informační bezpečnosti ve vnitropodnikových procesech * zajišťování požadované úrovně ochrany jednotlivých informačních aktiv

Co od Vás očekáváme?

* VŠ vzdělání * výbornou znalost finanční a pojistné matematiky včetně úspěšné praxe * pokročilou znalost práce s výpočetní technikou * angličtinu na komunikativní úrovni * pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup k řešení úkolů * analytické myšlení * schopnost týmové práce

Co Vám nabízíme?

* zajímavou práci v silné a stabilní společnosti * práci na lukrativní adrese v centru Prahy * férový přístup * možnost seberealizace * nadstandardní spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna za rok, stravenkovou kartu, bonusy, firemní akce, pitný režim na pracovišti, systém cafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, sleva na firemní produkty/služby, exkluzivní benefity pro nastávající rodiče a další) * možnost osobního rozvoje a profesního růstu

Děkujeme, že jste dočetli až sem! Těšíme se na Vaši reakci včetně zaslání profesního životopisu.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova

AXA Management Services (Zaměstnavatel)
Lazarská 13/8, Praha – Nové Město
Na dobu neurčitou