30. září

Vedoucí Obnovitelné a kogenerační zdroje

Skupina E.ON
Brno

stravenky

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 50 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 60.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.500 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 9 %.

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho oddělení Provoz a správa zdrojů. Jsme odpovědní za provoz a správu obnovitelných a kogeneračních zdrojů včetně dispečinku. Můžete se k nám přidat v Brně.

Co u nás budete dělat?

• Svěříme vám vedení týmu 23 zaměstnanců.
  • Ponesete odpovědnost za efektivní, ekonomický, bezpečný a spolehlivý provoz obnovitelných a KVEZ zdrojů.
  • Postaráte se o zajištění všech legislativních, právních a souvisejících požadavků na provozovaná zařízení.
  • Vaším úkolem bude tvorba střednědobých plánů a kvartálních forecastů (marže, OPEX, CAPEX).
  • Součástí práce je příprava a realizace investic včetně uvádění do provozu a optimalizace chodu.
  • Kromě toho vás čekají konzultace, technické kalkulace, prohlídky a hodnocení možných akvizičních příležitostí.
  • Dosažení plánovaných ekonomických výsledků v oblasti marže a nákladů OPEX i CAPEX bude spadat do vaší kompetence.
  • Čeká vás hodnocení, optimalizace a vývoj způsobu řazení zdrojů pro různé režimy výroby.
  • Nedílnou součástí práce je řízení dodavatelsko-obchodních vztahů a rozvoj vztahů se zákazníky, partnery a příslušnými institucemi.
  • Do vaší agendy patří rozvoj dispečerských technologií a SCADA systémů.
  • Vaše pole působnosti bude i v zajištění oprav a údržby všech technologických celků, rovněž v přípravě a evidenci všech smluvních vztahů včetně fakturace, tvorby a předávání bilancí i ekonomických výsledků do systému SAP.
  • V neposlední řadě se budete zabývat výpočty energetických bilancí, návrhy technických řešení a aplikací nových technologií.

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

• máte vysokoškolské vzdělání technického směru
  • můžete se pochlubit pracovní zkušeností v energetice, včetně vedoucí pozice
  • provoz energetických zdrojů (ideálně obnovitelných VE, MVE) pro vás není cizím územím
  • orientujete se v rámci energetické legislativy
  • v anglickém jazyce se bez potíží dorozumíte
  • budeme se moci spolehnout na vaši rámcovou znalost technologií z oblasti výroby a distribuce el. energie, tepla a souvisejících energetických odvětví
  • znáte technické výpočty, bilancování a dimenzování energetických zdrojů
  • disponujete základy ekonomických znalostí

Budeme nadšeni, pokud…

• jste komunikativní a otevřená osobnost
  • jste ochotni na sobě dále pracovat a vzdělávat se
  • máte smysl pro odpovědnost
  • rádi pracujete v týmu, ale zároveň dokážete úkoly zvládat samostatně
  • umíte vést tým

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

• Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Co byste ještě měli vědět?

Přihlásit se můžete do: 14.10.2020
Nástup by byl možný od: 1.11.2020
Smlouva: na dobu určitou
Potřebujeme vás: na plný úvazek
ID pozice: 128962
Mzda je u nás nastavena tarifní stupnicí.

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat

E.ON Česká republika s.r.o. (Zaměstnavatel)
Brno
Vysokoškolské / univerzitní