8. dubna

Trenér v kontaktním centru (35-45 000 Kč) Praha a Plzeň

Bohemia Direct Marketing a.s.
Praha – Vysočany

35 000 – 45 000 Kč obědy a snídaně zdarma

Hledáme charismatickou osobnost plnou energie, která nám pomůže v oblasti rozvoje znalostí a dovedností našich zaměstnanců.
Máte zkušenost se vzděláváním dospělých? Tréninkem zaměstnanců? Umíte své zkušenosti dále předávat? Tak hledáme právě Vás.

Jsme velké moderní kontaktní centrum telefonního prodeje. Nabízíme Vám práci ve skvělém, přátelském a vzájemně se inspirujícím týmu, ve kterém chybíte už jen Vy. Ze začátku budete hodně cestovat mezi centrálou v Praze a pobočkou v Plzni, po její stabilizaci už budete pracovat převážně v Praze.

Náplň práce:

Tým školitelů má zodpovědnost za oblast tréninku, rozvoje zaměstnanců a koučinku od návrhu, vytvoření až po praktickou realizaci jednotlivých tréninkových plánů a materiálů dle potřeb společnosti a našich zaměstnanců. Vyhledává nedostatky ve fungování prodejních týmů a zajišťuje kroky vedoucí k jejich odstranění.

Budete se nejen podílet na návrzích školení, ale budete je i osobně realizovat.

Požadavky:

• vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou
  • aktivní trenérská praxe min. 2 roky je nezbytná
  • zkušenost se školením měkkých dovedností (komunikace, prodej, námitky..) výhodou
  • zkušenost s aktivním telemarketingem výhodou
  • praxe v oblasti energetiky výhodou
  • dobrá znalost práce s MS Office (Excel a Powerpoint)
  • vynikající komunikační, prodejní a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

• možnost osobního i profesního růstu
  • mobilní telefon a notebook i k soukromému užití
  • obědy ve vlastní firemní restauraci all inclusive
  • voda, sodovka, káva a horká čokoláda zdarma
  • kurzy AJ s rodilým mluvčím přímo na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc
  • zaměstnanecký tarif na vlastní spotřebu energií (až pro 6 domácností v rodině) - ročně můžete ušetřit až 5.000,- Kč na jednom odběrném místě
  • očkování proti chřipce 1x ročně zdarma
  • speciální odměna za doporučení nového zaměstnance až 24.000,- Kč

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát. Více informací o nás na www.bohemiadirect.cz

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny

Bohemia Direct Marketing a.s. (Zaměstnavatel)
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Plat:
35 000 – 45 000 Kč
Na dobu určitou
Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)