11. ledna

Junior Audit Consultant/Consultant

APOGEO s.r.o.
Praha – Karlín

proces schvalování

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Tuto síť tvoří více než 400 kanceláří poskytujících komplexní poradenské služby ve 150 zemích. Na českém trhu působíme od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku. Zaměstnáváme více než 90 odborníků všech ekonomických oborů. Za své dosavadní působení v oboru jsme oceněni Symbolem úspěšných, tzn. patříme mezi 100 nejobdivovanějších firem v České republice za profesionální kvalitu služeb. Také jsme získali ocenění v kategorii Management Excellence Award za dosahování stabilních hospodářských výsledků a zároveň plnění nejvyšších kritérií v oblasti systémového přístupu k řízení a organizaci firmy. Aktivně přednášíme na předních ekonomických vysokých školách – VŠE, VŠFS, vedeme odborné semináře – 1. Vox. Do svého týmu v APOGEO Audit hledáme kolegu nebo kolegyni na juniorskou pozici či na pozici samostatného konzultanta. Kandidát by měl disponovat znalostí účetnictví, základní orientací v daňových zákonech a obchodním právu. Očekáváme analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel) a znalost AJ na středně pokročilé úrovni (B2).

NÁPLŇ PRÁCE

• spolupráce na provádění statutárních auditů,
  • zpracování dílčích částí auditorského spisu,
  • spolupráce na specifických auditorských zakázkách,

POŽADUJEME

• SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • zkušenosti v oblasti účetnictví a auditu výhodnou, nikoliv podmínkou,
  • znalost účetnictví, základní orientace v daňových zákonech a v obchodním právu,
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • analytické myšlení, klientský přístup,

NABÍZÍME

• Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • možnost seberealizace, odborného a profesního růstu,
  • přátelskou atmosféru, mladý kolektiv,
  • kanceláře v moderní části Karlína kousek od metra Florenc nebo Křižíkova,
  • Multisport,
  • výuka jazyka v rámci pracovní doby,
  • firemní programy (podpora pro certifikace, zkoušky, studium, kurzy, prezentační dovednosti…),
  • teambuildingové aktivity,
  • nástup ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis.

Těšíme se na Vás

APOGEO GROUP (Zaměstnavatel)
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/ičo
Angličtina (Mírně pokročilá)